Това съобщиха от РИОКОЗ в морския град, цитирани от БТА.

Мобилните лаборатории ще бъдат разположени на две места в центъра на Бургас. Едното е до сградата на общината, а другото на площад "Тройката". Инициативата е по повод Световния ден на жертвите от СПИН и е съвместна с община Бургас и неправителствената организация "Доза обич".