Съобщението за сбиване в дискотека «Адикт», на ул. «Възраждане», е получено тази сутрин около 2 ч. в Първо РУ на МВР, съобщава Дарик.

Полякът в явно нетрезво състояние, не изпълнил полицейските разпореждания, държал се агресивно и арогантно и заплашвал служителите. Той е настанен в бургаския отрезвител. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление на МВР Бургас.
ИЗБРАНО