Самонастанилите се роми са от Сливен, Котел и село Градец. Това съобщиха от пресслужбата на общината, предаде БТА. 

Съставени са и десет акта на собственици на каруци.

През 2009 година двегодишно момиченце от ромски бивак в същия район беше прегазено от влак.
ИЗБРАНО