Щандът на аеропорта беше един от най- посещаваните на изложението, което се откри вчера.

Първите туристи са от Москва и ще кацнат на летището в понеделник. Те пристигат с новата авиокомпания "Нордавиа". " Все още не сме приключили с преговорите с авиокомпаниите, уточни Чепилски.

Туристическото изложение "Вашата ваканция" беше открито от областния управител Константин Гребенаров. Губернаторът заяви, че държавата ще продължи да помага и да си партнира с туризма.

В експото с щандове участват българските общини Несебър, Поморие, Бургас, Приморско, Царево, Габрово, Трявна, Белоградчик, Котел, Средец,Самоков, както и турски и гръцки общини. / в. “24 часа“

ИЗБРАНО