Това съобщиха от общинския пресцентър.

Освен постройките се премахват и градинки, в които незаконно се отглежда селскостопанска продукция. Освободените площи ще бъдат превърнати в подходящо за разходка и отдих пространство. Повод за акцията е предстоящото влизане в сила на подробния устройствен план на парка, допълниха от пресслужбата.