Инициативата е по случай Световния ден за борба с туберкулозата - 24 март, предаде "Фокус".

През седмицата на всички желаещи ще се извърши безплатен скрининг за риска от туберкулоза в поликлиничната сграда на Лечебното заведение от 09.00 ч. до 19.00 часа