19-годишен нападна персонала в МБАЛ-Бургас
19-годишен младеж удари медицинска сестра и отправи заплахи към персонала в бургаската болница, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Около 22.40 часа в понеделник в оперативната дежурна част на Четвърто Районно управление – Бургас е получено искане за съдействие от спешния център към МБАЛ – Бургас.
При извършената проверка на място е установено, че 19-годишният Г.П. от с. Струпец, общ. Роман, е бил намерен в безпомощно състояние в централната част на града и откаран в спешния център за оказване на медицинска помощ. При извършване на медицинска манипулация, младежът ударил с юмрук в лицето обслужващата го медицинска сестра и отправил ругатни и заплахи към медицинския персонал.
Г.П. е задържан за 24 часа и по случая е образувано бързо производство за хулиганство.