Предложението ще бъде внесено за гласуване в общинския съвет на следващата сесия.

Водят се и преговори с мобилните оператори за използването на SMS при паркирането. Очаква се до края на този месец да бъде подписан договорът за цялостното оборудване на зоната.
Дотогава "паяци" ще вдигат неправилно паркираните коли. Освобождаването струва 51, 60 лева.