Те ще покажат своите творби през април в Младежкия дом в града. Картините са на 6 души, които в момента излежават присъдите си в бургаския затвор.

Тридесетте платна са изработени от естествени материали - пясък, миди и други. Творците членуват в един от клубовете в затвора и там изработват своите картини.

Точната дата за откриването на изложбата ще бъде съобщена по-късно.