"Тойота Селика”, паркирана на улица „Цар Самуил”, осъмнала с две забити сечива в нея – в тавана и в предния капак. Инцидентът е станал за времето от 16.10 часа на 26 февруари  до 06.30 ч на другия ден, предаде Бургас инфо. 

Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава Първо РУ -Бургас.