Данните са за периода 18 януари до 18 февруари, предаде БТА. По думите на Тончев, ефектът от камерите е голям.

КАТ-Бургас разполага с две камери - едната е на разклона на "Атия" по пътя за Созопол, а другата се намира в посока Поморие.

Все още нито един от нарушителите не е получил фиша си, тъй като не е изтекъл едномесечният срок, посочи Тончев.