След обилните снегове и дъждове по улиците се отвориха множество дупки. Със заповед на кмета на града Димитър Николов те се запълват за сметка на поддържащите фирми, предаде БТА.

Приоритетно се работи по големите улици и маршрутите на градския транспорт, допълниха от общинския пресцентър.

През април ще започнат големите цялостни реконструкции на няколко ключови градски улици, за които бяха заложени средства в новия бюджет.