Bulphoto
Пребиха и ограбиха бургазлия във вход на сграда
Двама нанесоха побой на 40-годишен мъж в Бургас, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Вчера в Първо Районно управление на МВР-Бургас е получено съобщение от 40-годишен бургазлия за това, че в петък около 21.30 часа във входа на сграда, разположена на ул. „Г.С.Раковски”, е застигнат от двама мъже, които го повалили на земята и след нанасяне на множество удари с крак, му отнели два мобилни телефони на обща стойност 900 лв.
Работата по установяване на самоличността на извършителите на грабежа продължава от служители на Първо Районно управление на МВР-Бургас.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
ИЗБРАНО