Вчера в Първо Районно управление на МВР-Бургас е получено съобщение от 40-годишен бургазлия за това, че в петък около 21.30 часа във входа на сграда, разположена на ул. „Г.С.Раковски”, е застигнат от двама мъже, които го повалили на земята и след нанасяне на множество удари с крак, му отнели два мобилни телефони на обща стойност 900 лв.
Работата по установяване на самоличността на извършителите на грабежа продължава от служители на Първо Районно управление на МВР-Бургас.