БГНЕС
Две компании се биха и клаха в бургаско заведение
Скандал в заведение прерасна в бой и прати двама в болница в Бургас.
В събота около 22.30 ч. в Пето Районно управление на МВР - Бургас е получено съобщение за възникнал скандал в заведение "Галилео", намиращо се в бл. 91 в к-с "Изгрев". Установено е, че между две младежки компании е възникнал скандал, прерастнал извън заведението в сбиване. При боя двама са потърсили медицинска помощ в болница. Това са В. Х. на 21 г. и Р. З. на 30 г., и двамата от Бургас.
Първият е бил с прорезни рани на двете ръце, а другият - с прорезна рана в коремната кухина и дясната ръка, направена му е операция, като живота му е вън от опасност. Прорезната рана на Р.З. е нанесена от В.Х., който е задържан за срок от едно денонощие.
Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление на МВР - Бургас.