Коментари - Премиерът: Обещал съм Ахмед Доган да бъде съден | dnes.dir.bg
назад

Премиерът: Обещал съм Ахмед Доган да бъде съден

Обещал съм на българския избирател Ахмед Доган да е подсъдим, бе единственият коментар на премиера Бойко Борисов за намерението на ДПС да съди България в Страсбург заради изборите.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът: Обещал съм Ахмед Доган да бъде съден | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

бойко дрво недодялано ,конете не умират по искане на кучетата .щял да го сди ,абе смотан чобанин да не си прокурор .

Това много ми хареса по долу -Повелителю ,преди да вземеш властта обеща минимална заплата 1000лв./хиляда лева/и куп други благини,но тук материала е лош,народа шибан и за това,постоянно откриваш пътища ,съоръжения ,автомагистрали ,детски градини,пестиш като се возиш със самолет,Ех туристе,повелителю,пожарникарю, х другарю ти си повярва!!!

мноооооооооооо злоба тук и....нищо повече.....

май гербовите ПР чета съвсем са се изпразнили от съдържание щом стигнаха до такива плоски констатации "ужас". За кого ужас, да вашето бъдеще ли ?

абе келеш, само политика ли те тресе, къв герб , кво чудо, вълнува ме наглия чалмарин и тем подобните му да бъдат съдени, дреме ми от кое съкращение или цвят ще имат доблестта да го направят....ама си твърде ограничен , за да го схванеш...нещастник....

Доста неща обещава за сега не можем да те похвалим! Няма политик у панделата! масларова дъвка дъвче из парламента, руменчо писти ще строи, хамстера вот тиготви...

Обещал да съди Доган-защо е тази изберателност?Ами имотните измами на Димо Гяуров-или този наш човек?

На Димо Гяуров премиерът предостави мястото Председател на комисията по корупцията" в НС, за да не бъде осъден един имотен измамник или крадец на държавна собственост от сините редици и въобще...

Чета коментарите и все повече се ужасявам от пълната неграмотност на пишещите.Но и те се изказват по всички въпроси.Няма по-черноглед от българина.С тази нагласа,с този народ ,нищо добро не чака България.

Олеее, още има верващи на правителството

Бойко,ДПС и без това има голям финансов ресурс.След като спечелят делото за наша сметка ще им го увеличиш.Нима това искаше.

Честит 9-ти Септември, другарю Борисов, другарю Цветанов, другарке Цецка и другарке Фандъкова!

Според мен интелекта на скъпия ни премиер Бойко е еквивалентен на на дете от детската градина, или по-точно развитието му е спряло да расте в тази му възраст.

БОГ да пази премиера на Република България- Бойко Борисов, бъди жив и здрав. Голямо Браво.

Платено изказване, моли се за себе си, че ако сега ти плащат за овации, утре ще си сритан с шут

Какво искате, бе?! Човекът обеща да ги съди. Ние се втурнахме да гласуваме за ГЕРБ. И ББ ги съди. Година, две, пет... Никой не е обещавал, че ще има Осъдени, обаче. Който крал, пак ще краде! Щото съдебната система си ги пази. И правата, и свободите, и парите им пази. А за останалите - повечко данъци.

Нещо не разбирам. Възможно ли е Доган да бъде съден без да му е свален имунитета или това е поредната пушилка за заблуда на хората.

Снощи загубихме мача, защото двамата кретени ББ и ЦЦ седяха най-отпред и сееха злоба с моцуните си! ОСТАВКА!!!

Сега станали ви ясно защо се шуми около Доган - да се вдигне рейтинга на ББ - той определя кого да съди, той определя кой какъв е използвайки служебното си положение а доколкото знам това е наказуемо. Къде е прокуратурата и съда да се самосезират защото закона трябва да важи за всички

То, беше обещал, че всеки който е крал ще връща. От съдене до осъждане има разлика.

какъв е смисълът да бъде съден - за да бъде морално порицан и санкциониран с ПЕТ ЛЕВА глоба - ТОЙ, МИЛИАРДЕРЪТ БЕЗ МОРАЛ??? СМЕШНО Е!!! и за мутрата , и за терориста доган! него само разстрел го плаши!

какво реват тия от дпс. тази партия не трябва да я има. никъде по света няма малцинствена партия, която да участва в държавното управлението. има малцинствени организации, a не партии. само в бг. съществуват подобни недоразумения

нека да бъде съден и осъден този гад и писъдата да е до живот лежане на хаваите а също така тя да бъде приведена веднага в изпълнение

а тия където се заканват, кога ще бъдат съдени за издевателства над народа?

Eх повелителю ,преди да вземеш властта обеща минимална заплата 1000лв./хиляда лева/и куп други благини,но тук материала е лош,народа шибан и за това,постоянно откриваш пътища ,съоръжения ,автомагистрали ,детски градини,пестиш като се возиш със самолет,Ех туристе,повелителю,пожарникарю,ех другарю ти си повярва!!!

Правителството е съставено от случайно събрани индевиди, дето нестават и за офчари.Примиера казва, че си носи оставката,.Време е да я тропне на масата.След месец ще е късно.

Стига с твойте тъпи обещаваници. От една година само обещаваш. Защо не се махнеш?

Хе хе хе къде се е видяло слабия и беден да съди силния и богат. Смях в залата дами и господа.

Не желая ДПС да защитава избирателните ми права.Това мога да го направя ако пожелая.Това,че протоколите с касираните гласове са било нередовни прави и самият избор нередовен.Кое гарантира,че гласовете не са вписани наизуст и после изпратени.Защо изобщо тези гласове бяха признати и някога ще се разкрие ли цялата истина за фалшификацийте които стават в секцийте в Турция.И не само там. Независимо коя партия е на власт Избирателния закон трябва да бъде променен така,че изборът да се фалшифицира трудно и да отразява ситуацията в държавата,а не да се влияе от хора които си идват в БГ само заради членството ни в ЕС и ползата от български паспорт.А Доган наистина трябва да отговаря пред съда.

То само фалшификациите в Турция да са? ДПС и БСП владееха ЦИК и фалшифицираха целите избори, смениха крайните числа, вдигнаха изкуствено избирателната активност от 30 на 60%, дадоха 800 мъртви души на ГЕРБ и му вдигнаха процентите от 27 на 40. Турските фалшификации са нищо пред генералните. Целия вот на избирателите в последните парламентарни избори е подменен с нагодени цифри от тях и в тяхна полза. ГЕРБ нищо няма да направи срещу Доган, те са се уговорили предварително. Косъм от главата на Доган няма да падне, дори барбекюто му няма да съборят.

Говорих за конкретния случай по отношение на фалшификациите,но и то това с което ме репликирате не ми е неизвестно.Тази фалшификация се нарича "програмирано предкризисно бягство от властта"с цел накисване и после връщане на "бял кон".Що се отнася до космите по главата на Доган те не са особеннбено много,но там не се знае.Имаше една поговорка за предполагането и разполагането.Тъй,че ще кажа като руснаците:"Поживем - увидем"

Нали премахна бъдещето време, господарю наш!!! Много добре помня как се изцепи по поредната телевизия и каза, че си забранил на всички от ГЕРБ да използват думата "ЩЕ". А, всъщност, КОГА ще стане това? Някога... Хайде, мина година и нещо. Докога ще чакаме възмездието...? Или това ще е поредния кьорфишек? Както много подобни досега, а и за в бъдеще. Ако се съберат всичките ти кьорфишеци и някак се материализират, каква заря ще бъде - барем час и половина...! Гледайте да подходите както при другите - арест и сетне търсене на доказателства, че ще е поредния полицейско-съдебен фарс!!! И за да не съм голословен - ето една извадка от съдебното решение за освобождаването на съпругата на "Вальо Топлото", за която пресата изписа какво ли не. Вижте, не е ли срамно съдът да пише такъв мотив: "На второ място СЪДЪТ е длъжен да посочи, че по делото е налице изключително непоследователно поведение на органите на досъдебното производство относно това какво е престъплението, има ли престъпление и от кого е извършено, тъй като повече от 24 часа след задържането на обвиняемата Димитрова, нито прокуратурата, нито органите на досъдебното производство са имали идея за какво я задържат." (Това е само един от аргументите) Така, най-вероятно е и с останалите задържани, което ни обяснява "високия професионализъм" на съответните органи и което ни дава повод да мислим, че и с Доган ПРОСТО НЯМА НАЧИН да не се получи същото.

Премиерът на град София отново откри някакъв надлез? Главният пътищар, асфалтаджия, тенесист и нищо неправещ от това, за което му се плаща, спомена за едно от обещанията си. Как да му вярваме, като преди 10 дни се кълнеше, че няма да вдига данъците, а вчера се разбра, че ще ги вдига! А какво стана с другите обещания: -даване под съд на виновните олигарси , министри през целият преход и знакови представители на силовите групировки; -изплащане на добавката на пенсионерите над 75 годишна възраст; -оздравяване на икономиката; -повишаване на доходите. Има още много гербаджийски предизборни брътвежи, но тях той ще изпълни, когато проститите му и тъпи избиратели пак го изберат! А утре ако някой не знае, да му кажа-"премиерът" ще играе поредната футболна среща, не знам за какво си. Ибрикчиите-журналя от Нова тв, вместо да го попитат как е изпълнил другите си обещания, от 10 дни тръбят само за този 152 мач на Пожарникаря за една година!!!!

Ти беше обещал и че ще останеш кмет на София, като те избираха, щото си имал ангажименти към софиянци, па после спечели изборите и какво стана? Така че, мерсаж от твоите обещания.....

Аз пък искам всички придворни журналисти да обещаят ,че ще ни уведомяват следващия път когато премиерът -слънце лети с ония самолети,заради които се заканваше да вкара министрите от предишния кабинет в затвора, да гледа мач на националния отбор по футбол.

на мене пък ми е отнето правото да не търпя повече ДПС да си пълни гушката за наша сметка, че и за сметка на баламите дето гласуват за тях

Истина ли е,че ген.Борисов е обещал ПРЕД НАРОДА да бъде подсъдим негов политически опонент/в случая Доган,преди това Станишев и др./?ДА или НЕ?Благодаря!

Обещал си Ахмед Доган да бъде съден, но не си обещал да БЪДЕ ОСЪДЕН!!! То, съдения мноооооого... ама осъдени няма! И НЯМА ДА ИМА! О С Т А В К А !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

наистина обестава да е суден, тикви прости от народа!!!тупанари! и наистина няма да буде осуден саради продагни судии, насначени по червено време. а ти тупанар с основно обрасование,поснаваш ли по добур премиер от поярникаря пре последните 21!!!!!!!години хаиде грумнете се ти и предните коментирасти и гласуваите са червените боклузи или поснавате някои друг които е подходяст,а?даите алтернатива!!станишев, луфтхансата, бемката янев или кого? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Докато не ги забранят със закон ДПС и БСП, докато всичките им лидери не ги вкарат по затворите - държавата няма да се оправи! Конфискация и двуцифрени присъди по списък!

Доколкато те разбирам, апелираш за нов Девети септември ? Конфискация, Народен съд, и нови олигарси !

та той с това е закърмен, нищо че ръкомаха против тях

С 3000 лева глоба? Кога мислеш да лъжеш бе Бойко..? Баламите на твоите лъжи дя вярват останаха вече единици..От лъжите на ГЕРб по високо, по дълбоко и по ниско няма...

Не може в ЕС да има етническа партия! Точка!

Мире , партията се нарича Движение за права и свободи- а етническа не може да се каже, защото в нея членуват и БЪЛГАРСКИ граждани.Достъпът за подкрепа на тази партия не е ограничен, може всеки - независимо от верска принадлежност да членува в нея!Не е необходимо да си турчин - за да си член на тази формация. Така,че помисли - няма нищо нередно , че е оглавена от лице с мохамеданска вяра и може да съществува и ЕС. Според теб,всички негърски,еврейски и т.н. формации трябва да се премахнат?!

Ами хайде де....чакаме да видим. Аз отдавна писах тук ,че ако вкарат Доган в затвора всичко им прощавам на Герберите и дори пак за тях ще гласувам (стига тоя малоумник Дянков да не е в редиците им).

Подкрепям! (и за малоумника)

С 3000 лева глоба? Кога мислеш да лъжеш бе Бойко..? Баламите на твоите лъжи дя вярват останаха вече единици..От лъжите на ГЕРб по високо, по дълбоко и по ниско няма...

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА! ЕХ, Другарю Премиер, Другарю Премиер :)))))))