От 2010 година удостоверение от НАП ще се взима само при напълно изчистени дългове | Днес.dir.bg
Отказват ипотека за неплатена глоба в КАТ
1 /1
От 2010 година удостоверение от НАП ще се взима само при напълно изчистени дългове
БГНЕС
1/1