Децата са откарани в реанимацията на Детската клиника в УМБАЛ „Св. Георги” | Днес.dir.bg
Две момчета са обгазени при пожар
1 /1
Децата са откарани в реанимацията на Детската клиника в УМБАЛ „Св. Георги”
БГНЕС
1/1