Момчето е в реанимацията на МБАЛ ”Света Анна” във Варна | Днес.dir.bg
22-годишен падна в асансьорна шахта от 5-ия етаж
1 /1
Момчето е в реанимацията на МБАЛ ”Света Анна” във Варна
www.svetaanna-varna.com
1/1