Според бившия кмет на София по времето си като шеф Валентин Димитров не допуснал проблеми с парното | Днес.dir.bg
Софиянски доволен от управлението на Вальо Топлото
1 /1
Според бившия кмет на София по времето си като шеф Валентин Димитров не допуснал проблеми с парното
БГНЕС
1/1