180 души вече са предадени на Агенцията за държавни вземания, която трябва принудително да прибере от тях над 200 000 лева | Днес.dir.bg
1400 пропуснали да си декларират новите коли
1 /1
180 души вече са предадени на Агенцията за държавни вземания, която трябва принудително да прибере от тях над 200 000 лева
БГНЕС
1/1