Само заради ранния час на площадката нямало деца, когато ”Фолксваген Поло” връхлетял | Днес.dir.bg
Пила шофьорка се заби в детска площадка
1 /6
Само заради ранния час на площадката нямало деца, когато ”Фолксваген Поло” връхлетял
Bulphoto
1/6