Пред сградата на Община Варна издигнаха ”бесило” и сложиха дръвник за общинските съветници и управляващите | Днес.dir.bg
Протестиращи атакуваха кампанията на ГЕРБ
2 /5
Пред сградата на Община Варна издигнаха ”бесило” и сложиха дръвник за общинските съветници и управляващите
БГНЕС
2/5