Влизаме във Франция само с отрицателен PCR тест
Ограничителната мярка влиза в сила от 24 януари
Обратно в новинатаКоментари
Никой не обяснява как при налаганите все по сроги мерки заразените им се увеличават????? което логично води до извода че всякакви измислени и наложени мерки не са за спиране на въздушнокапковия вирус а за запазване властта на властващите че ако се надигнат най накрая хората ще да им се иска реално да са се разболели от ковида на властващите вместо ''любовта'' на хората..
Значи, ако пътувам със самолет трябва PCR тест, а ако идвам с влак или автор не.. Абсолютни малоумници...
Защото по сухоземните граници в изключително трудно да се провежда контрола.
Всички пътуващи до Франция трябва преди качване в превозното средство да представят декларация, че нямат симптоми на заболяването Ковид-19, че нямат информация в последните 14 дни преди пътуването да са били в контакт с лице с потвърдено заболяване от коронавирус, както и че се задължават да спазват 7-дневна изолация след пристигането им във Франция, като в края на този период се задължават да им бъде направен втори RT-PCR тест за Ковид-19.
Да носите маски,да не си говорите са ме се срещате с други хора,приятели. Абе я вървете на майната си.
А у нас как се влиза ?Свободно..отворени сме като на манастирски кенеф вратата .Само вътре затваряме.Като щрауса..
Много малко жертви са дали, на 70 милиона население.
72,647 на 65 милиона Чак пък малко.
Абе малоумник влез и напиши в Гугъл статистика на починали хора по години в Франция или коя да е страна в Европа. Има ги по години. Числата са горе долу идентични. Всяка секунда по света умират милиони хора било то от възраст,болести,инциденти(катастрофи,,от ток,от удавяне от какво ли не) също така се раждат стотици хиляди ако не и милиони. Ти си един промит мозък. Нещастник на логото са сложили един парцал да му запушат устата и да го лишат от лице. От бъдеще от приятели от семейство. Тъпанар
Направил съм си два теста - положителен и отрицателен. Така, че влизането ми е сигурно!
На ваксинираните се издава ковид-сертификат и те ще бъдат освободени от PCR, ще им бъде разрешено да пътуват в първа класа с 50% намаление, а при нискотарифните компании ще имат право на един допълнителен чекиран багаж безплатно.
Така беше миналата година по Великдена и германските магазина в град Кел срещу Страсбург опустяха от клиентеа. Огромно количество шоколадови фигурки бяха тотално преоценени и разпродавани по 10 евроцента...
А тези малоумници от ЕС как ще влизат в България! Те сеят заразите с маските и каските. То става " кой ми с.....в гащите". Хай, сиктир!
Че кой от ЕС се е затърчал да влиза в България? В България влизат българи живеещи и работещи в ЕС. Т.е. трябва да не пускаме брат ти ( примерно ) да не се прибере. А във Франция влизат чужденци навлеци като брат ти.
Ебал съм ви майката жабарска и на цялата западноевропейска и американска сган!
В Сърбия всичко работи . магазини, кафенета, ресторанти. Няма маски, какски, нио няма , а в етно село сърна жули сръбска музика на поразия
Послъгваш. "Считано от петък, 4 декември 2020, се въвеждат нови мерки, както следва: - заведенията за хранене, кафенетата, баровете, клубовете, търговските центрове, козметичните и фризьорските салони, фитнес и спа-центровете, басейните и обектите, предлагащи услуги ще могат да работят до 20 ч. през седмицата, а ще бъдат изцяло затворени през почивните дни. - Театрите и кината ще могат да работят до 17 ч. през седмицата и през почивните дни. - Пазарите ще могат да работят редовно през седмицата и от 6 до 15 ч. през почивните дни. Понастоящем изброените обекти работят до 18 ч., вкл. и през почивните дни. - Аптеките, бензиностанциите и доставките на храна по куриер ще могат да работят неограничено през цялата седмица. Задължително е носенето на маски в затворени помещения, както и в масовия градски транспорт."
Улеснения и привилегии за регистрирани потребители: