Коментари - Пореден бесарабски българин загина на фронта в Донецк | dnes.dir.bg
назад

Пореден бесарабски българин загина на фронта в Донецк

45-годишният Михаил Ялама остава вдовица и три деца

Обратно в новината
| Редактор : Лилия Чалева

Коментари - Пореден бесарабски българин загина на фронта в Донецк | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"Когато се освободи България, за мен не остава вече работа помежду ви. Тогава аз ще да ти отида в Русия и да съставлявам комитети. Защото там, макар и да няма чалми, но народът е притиснат от нас повече."

Тоз който падне в бой за свобода, той не умира! Светла памет на героя!

Като е българин, няма работа там

Mi na gresnata strana se bie

Вечна слава!

В Украйна няма българи и всички езици освен украински са забранени!

Орките на сапун

Тез дебили дето слагат минуси, да отидат те да мрат като имат работа ТАМ

Той е роден там, неговият род от 160 години живее там. Той е длъженм да защитава Родината си! Не очакваме продажниците да го разберат!

Интересно, защо се бият срещу Рузия, след като тя ги спасява от лошите украйнци.

Не разбрах на коя страна се е бил - прилича ми че е участвал на страната на Нацистите .

Опорната точка на копейкините тролове в България излезе вярна: наистина умират българи в Донецк - но се оказа, че ги убиват руснаци!

Това не е вярно. В Украйна има български училища и читалища. Има и българска гимназия. Българското малцинство е записано в конституцията на Украйна! Единствените, които бяха затворени са в окупираните от Русия територии :(

"Той беше мобилизиран през май миналата година в морската пехота, отбеляза на сайта си Болградската районна военна администрация." Не знаех че Украйна може да мобилизира българи!

Ей такива хорица мобилизират. Тези, с парите, с възможностите, отдавна напуснаха Украйна.И гледат сеир с подвиквания "Слава Украини".

Шило

Не е имал 5000 евро.

Какво му е на човека? Ти за голяма работа ли се имаш?

Шило

Не виждам място за сравнение, ама нейсе.

Всичко е въпрос на избор, да се бие за когото си иска, но дали е имал избор или насила е отишъл да се бие - там е въпроса.

Да, както през втората световна война.

Слава на героя! Светла му памет!

Фейк

Вечна слава на всички български герои независимо на чия страна се бият. Те са ни братя. Бог да ги прости.

Ти питал ли си го?

Ботев го е казал нахй-добре Тоз, който падне в бой за свобода,. той не умира: него жалеят. земя и небе, звяр и природа. и певци песни за него пеят Човекът е паднал за свободата!

а защо сина на Паси не е на фронта защо хора които не подкрепят войната мрат, за американските интереси? защо сина на паси не на Бахмут да защитава каузата си, а такива като Паси пращат чужди синове?

Шило

А бе, не са се изнесли 25% от руснаците, за разлика от укрите, нали?

Много хора загинаха, путин не трябваше да започва тази война

Така е. И там е пълно с проруски орки или тарикати, които цоцат и мъчат народа. Не случайно бяха на това ниво преди войната. Ако утре ни нападнат турците или руснаците и ние ще сме така.

А бе идиот, той е украински гражданин. Това русофилчетата грам мозък нямате бе. По твоята идиотска "логика" роми и турци в България не подлежат на мобилизация при война.

Отвлечен от украинските бандеровци и принесен в жертва на неолибералният сатанизъм.

Да не е воювал срещу киевската хунта?

А ти ще получиш тиквен медал от руското посолство, за "Орка на годината" и "Най-евтин трол".

Синът на Песков, отказа да се мобилизира. На Наришкин неговите качват снимки от Бали и Малдивите!

Шило

Що, на тоя човек, живота променил ли се е след 2014 година? Като гледам селото- не.

Ти вярно си пълен идиот. Тук се говори за едно, ти плямпаш все едно по тема за динозаври. Какъв Паси, какви пет лева. Ами на руските политици, що не ходят синовете в Бахмут бе, мършо русофилска?

Война всеки избира страна...Някой не избират но ги хвърлят в огъ я...

Шило

Е, то Киропростото си го каза, не е необходимо да се четат чужди медии.

Стига повтаря едно и също бе малоумник. Това е хипербола която няма нищо общо в случая който я цитираш и Ботев я използва по съвсем абстрактен повод и влага друг смисъл. Ама ти си посредствен олигофрен и няма как да разбереш концепцията.

Обикновенно страната ти е родината, но безроден путинофил това не може да го осъзнае.

"А бе идиот, той е украински гражданин" Това казвам, ама ти си на 7 бустер.........

Кирчо нали затова им праща оръжия и се гордее с това

Шило

Отговорът е в статията, прочети я.

Насилствено могилизиран от украинската власт

ПО-СТРАШНО ОТ РУСКОТО РАЗДРАЗНЕНИЕ .... Е ЧЕ РУСНАЦИТЕ ВЕЧЕ НЯМАТ НИЩО ПРОТИВ ... ДА СЛОЖИТЕ ФЕСОВЕТЕ И ДА СТАНЕТЕ ТУРСКИ РУСАЛКИ :))

РУСНАЦИТЕ НЯМАТ НИЩО ПРОТИВ ... ДУНАВСКИТЕ БЪЛГАРИ ДА СЛОЖИМ ФЕСОВЕТЕ

аз досега не съм чул някой близък на украинската хунта да е загинал, освен от приятелски огън... загиват само нормалните хора които са насилени да оюват за интересите на САЩ. да сте чули Кирето да се отказва от български паспорт в името на украинския или Христо Иванов като дете на съветска гражданка да поиска оръжие и да си е купил билет за фронта. НЕ!!!! всичи те искат вие да си купите билети за фронта вас да избиват. Това казват когат оказват искам да подкрепим Украйна те казват искам да ви избиват вас.... Пасито каза, че сме отрязали топките на лъва, а сина му има ли топки да отиде в Бахмут?

Ако всички лидери са като Путя Луди няма да остане жив човек.Да го дхате ама яко

Билгари и прочее на първа линия. А питахте ли дали искат?

И как занимава божественото ти внимание горкия човечец, след като е мъртъв???