Първата визита на Желязков ще е в Страсбург - ще се срещне с фон дер Лайен, Мецола и Коща
Премиерът ще представи пред тях основните приоритети на българското правителство
Обратно в новинатаКоментари - Първата визита на Желязков ще е в Страсбург - ще се срещне с фон дер Лайен, Мецола и Коща | Днес.dir.bg
Коментари
Началото на края на това измислено . Е,Тъпанари ,Не разбрах те ли ,че Българина иска Уважение.
За да му дадат наставления сигурно?! Желязков, гледай интересите на народа си!!! Не слушай тези предатели на европейските народи!!! Те погубиха ЕС, който е пред разпад!!!
Урсулата ще удря рамо за еврозоната. Ясно е, че сега това е зорът. Инстуктажа вече го е получил.
Роско, роско, първото нещо е да си видиш народа и страната, а чак тогава да се виждаш с когото е било. Но щам така бързаш е ясно какво ще става. Ще се багъзиш генеколжката да те опраска с 3000 км/ч. Поне си вземи свинска мас, да не те боли много. И имах предвид, че българският народ си записва, да не увиснеш на въженцето.
Тя, Урка, за това не е в Америка, щото имала среща с Роскоо... казвайте ги тия неща бе хора, защо трябва да ги гадаем?
Този луд ли е? Светът има 3-ма нови господари: Си, Тръмп и Путин, а тези от Брюксел и Страсбург ще изпълняват лакейски длъжности.
Старата песен на нов глас. Кога ще видим някой новоизбран да посети първо пострадалите хора от наводнения,пожари през годините. Да види какво се случва с тях и как може да им се помогне. Кога ще видим някой да влезе в големите хранителни вериги и да задава въпроси за цените .... и т.н и т.н. .... Избирай ги народе все такива и продължавай да се надяваш.
Колко руснаци живеят в Америка? Колко американци живеят в Русия?
тамън да види началниците и да им удари по една шпатула отзад и отперд!!