Нова голяма авария остави без ток няколко села край Смолян
В областния град затрупано от снега дърво падна върху паркиран на улицата автомобил
Обратно в новинатаКоментари - Нова голяма авария остави без ток няколко села край Смолян | Днес.dir.bg
Коментари
Говриме за изкуствен интелект, безкасово плащане, дистанционно лечение и т.н. ноооо, нема ток,
Ах този сняг! Винаги рапортуват, че ще ловят снежинки във въздуха, и винаги - изненадани. Но кое, всъщност, ни е наред на територията, че да се учудваме на тези неща!
Къща с кюмбе на дърва там ще е добре сега, на топло. Който се е подвел и е само на електричество ще сърба попарата.
В тази обстановка е нормално да има аварии.Метеорологичната обстановка е нормална за това време в Смолянско.Проблемът е в субективния фактор.Старите кучета се пенсионираха,нови хора не идват.Това е тежък занаят свързан с отговорност,знания и физическа подготовка.
Колко още трябва да субсидираме енергодружествата, които не стига, че ни продават най скъпия ток, а на всичко отгоре не умеят да си поддържат и мрежата така, че да няма непрекъснати и необосновани аварии оставящи дни без ток на цели райони или селища?