Коментари - "Не" на нацизма": Стотици хиляди излязоха по улиците в Германия заради АзГ (снимки) | dnes.dir.bg
назад

"Не" на нацизма": Стотици хиляди излязоха по улиците в Германия заради АзГ (снимки)

Лидерът на ХДС Фридрих Мерц увери, че евентуално правителство, оглавявано от него след изборите, няма да търси сближаване с крайнодесните

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - "Не" на нацизма": Стотици хиляди излязоха по улиците в Германия заради АзГ (снимки) | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

АзГ нямат нищо общо с нацизма. Но той се възражда със страшна сила в цяла Европа. Благодарение на елитната сган съсипваща Европа от десетилетия.

На тия тъпанари им харесва да ги колят и да изнасилват жените и дъщерите им .

български цървули, докога ще чакате две свинюги да ви тъпчат. Посерковци, ставайте като германците и се борете за правата си!

Хуйчонатоофци Всички вече стЭ МУТРИ без снег и потом без водоснабдиаваНи https://www.youtube.com/watch?v=ixsdZDkqRx8

На Сорос лумпените. Путин ги вкара в истерия всички.

Как мислите, зкланите през последния месец или убитите на Коледния базар, дали щяха да участват? Е, вече не могат, както и някои от тези които участват тук, няма да могат на следващото мероприятие. Като са толкова глупави, ще трябва да си понесат грозната съдба, а именно да бъдат избити от варварите.

Това им е проблема на тези - на политически протест развяват знамена на дъгата - това ли е противоположното на АзГ?!? Да няма изненадани след изборите

Германия е единствената страна в света, където се организират протести срещу опозицията!!! Май ще се окажат по-дебилни дори от България?!

Няма по-добра ракета-носител за АзГ от нейната забрана

И като се преборим, ПП-тата ли ще ни управляват "равноотдалечено" от всичко у нас? Ако някой изчисли реално вредата от кои е по-голяма за житието-битието на избирателя, коя цифра мислиш, че ще е по-голяма?

Е и в България имаше - на един вот на недоверия Татко Петко протестираше срещу опозицията

Не съм вещер, но май само румънско правосъдие е в състояние да спаси фалиращата Германия!

утре ще се казвате афрогерманска демокритична република

Не е ясно - може и да е арабо-германска. Знаеш какво скандираха на един протест - шериатът е решението

ОК. Тогава да не ги връщат към България и да премахнат квотите за прием на нелегални нарушители на границите

Въпрос с повишена трудност: Как се нарича държавен строй, който категоризира дадена част от народа, представлявана от политическа сила като нацисти?

Ей хора, в момента съм в столицата на Латвия - Рига. Красив център, няма едно боклуче. Стар град с катедрали и архитектура - все едно си в Австрия. И най-важното - няма нито една тарамбука по улиците. Досега съм видял само няколко разносвачи на храна с вид на индийци - но все пак те работеха. Нито един бездействащ мигър. Красиви руси и чевренокоси момичета, високи стройни мъже. Това е държава. Не съм подозирал някога, че немците може да са такива идиоти. АФД е може би едниственият им шанс да променят нещо. - но очевидно пак ще изберат зелено ляво правителство, което ще ги досъсипе - да хранят чернилки, да гонят индустрията от страната и да плащат 60% данъци. Във всички т.нар. богати държави е същото - Берлин, Париж, Лондон, Брюкел, Стокхолм - тумби от мангусти. Нищо хубаво не я чака Европа.

100%-ви дебили - по друг начин не мога да ги нарека.

Чамадан, вакзал и при Джуджи.

Тролажът на Кремъл вече не смогва.

Ко каза ко?

Добре че Тръмп не е забелязал все още как изтичат милиони долари за соросоидна пропаганда в България. Празнувай!

Ей цървул, какъв Кремъл те гони бре? Евроидиот е диагноза, подлежаща на диспансеризация в Карлуково. Ти бил ли си в любимата ти либерална Европа да видиш тълпите мангусти? България все още е рай, но ГРОБ и ПП я водят в грешна посока. В Латвия половината са руснаци, другата половина латвийци. Хората са загърбили враждите отпреди, живеят си съвсем добре. Все бели хора, християни. Иди в Брюксел да видиш - шансът да изнасилят жена ти в центъра, а теб да те претарашат е 50% при всяко излизане. Каква Европа, какво Евро, какви 5 лева?

Не искат АзГ, искат си ВгЗ.

Шило

Да си сърбат последиците! Тях ги чукат, де ги хванат!

Шило

Точно!

Всички латвийци, с които разговарях, са напълно ОК с руснаците и не таят никакви лоши чувства към Русия. Почти всички говорят руски. И се оплакват от Еврото - огромна грешка. Всичко това горното го казвам напук на вас, евроидиотите, дето не са излизали от БГ, а слушат Мария Цънцарова и от нея си правят изводи кое е правилно и кое не.

Не на нацизма. В собствената им държава. А в същото време подкрепят нацисткия режим на бандеровците в Украйна. Украйна е открито фашистка държава, която е обявила нациста Степан Бандера за национален герой. Лицемери ли са германците или шизофреници? Или просто поредните платени протести, отразени с подходящата медийна пропаганда?

Да не би да спират помощите за хохолстан вече?!?

Ваймарската република на мошеници и декаденти

Предадоха дедите си и станаха ибрици на САЩ и сега, когато дори Мъск им посочи възможността да се върнат към нормалността те пак ще се серат.

В подкрепа на нелегални с религия, която забранява разни шарени флагчета. Това е явно висша форма на мазохизъм.

Германците са роби от 1945г. , Тръмп и Мъск искат да им помогнат да се освободят подкрепяйки алтернатива за Германия но те явно са по глупави и от нас не искат. Ако така продължава Германия ще фалира скоро , а бежанците ще я плячкосат.

Не разбирам...тези демонстрират против себе си!!! Или може би изпитват удоволствие да ги изнасилват и колят като ярета в собствената им държава,а САЩ да им прибира предприятията...

Я по полека със стотиците хиляди

Само като видя шарените знаменца разбирам кой плаща на тия човечета. Новите либерали ..атакуват. АзГ били фашаги, а Азовците със свастиките не са.. Лицемерие от висша класа!! Либерал да говори за фашизъм !!

Да дойдат танковете ... ама то това е от друга епоха :).

Защо ли ми хрумна един вищ за най-големите манипулатори, Тези, които убедиха света, че Хитлер е немещ, а Бетовен австриец.

Не вярваме на манипулативните медии на Запада! Излезли са 5 000 души,те ги изкарат стотици хиляди,а когато имаше протести срещу ковида излязоха стотици хиляди,те ги изкарваха - 5 000...

Преди дни се върнах от почивка от френските Алпи, в областта наречена "Трите долини", която е лицето на зимна Франция. Направи ми впечатление като си говорих с местните, че първо негрите (където ги имаше а общо това беше на 3 места), бяха набутани да събират евро центове в тоалетните или да ги чистят и когато излизаха навън към лифтовите съуръжения бяха с маски (белите не) - не мога да знам причината, само да предполагам. 2-ро когато разпитвах в Куршевел какви са основните групи туристи, местните ми обясниха най-учтиво че това е по-скъп от стандартните курорти (според класации го водят топ 3 в Европа) и там няма 2-ра и 3-та класа хора като немци, холандци и австрийци, по простата причина че там е направено за хора с пари, които ценят спокойствието и безумни орди, бедняшки, вечно пияни и уриниращи субекти не искат. Явно е докъде се докараха последните 20 години немците с техните вечни идеи за либерализъм и тотално беззаконие, посмешището на Европа, скоро по подобие на Стокхолм ще им въведат вечерни часове да не излизат защото е опасно по улиците, ама те ще продължават да гушкат едни милиони да разпространяват педалщината и содомията .....

Защо не пишете за протестите в Лондон?

че шмерц се простреля в краката и няма да е канцлер ! . браво на германицете ! затова ги обичаме, ние българите! най-демократичният и свободолюбив народ ! малко са студени, ама то е щото са на север иначе са адски точни, които е много хубаво качество ! . фашизма няма да го бъде в европа ! няма да го бъде ! . франция също няма да клъвне на фашизма ...румъния изба ог капана ...полша - също ! . сърбия трябва по правилният път ....остава да довършим маджария , а с фицо лесно ще се справим ! . скоро ще стане ясно, че блядафилията - няма да има почва в европа !

парад на немската глупост, арабите ги превземат, до 20 г белите ще а малцинстов и тези протестира срещу себе си, ама да си стават халифат ама без нас!

Третополови и тарамбуки излезли на площада.Голем праз.

Имало и по-дебили от тия гласуващи За шиши

Германците да сев съберят ида ИЗТРЕБЯТ тия ологоифрени, протестиращи срещу нацизма !!! Германските нацисти трябва да изтребят Ислямистите- араби и негрите- расисти вуду шамани !! А тия проблеми ЗАПОЧВАТ и от ПРЕДАТЕЛИ , избягали от Затвора- Крадци и корумпирани КАТ-аджи и митничари... както и от разни Наркомани и и Пеедрази, ИЗБЯГАЛИ от Затвора...Започне ли някой циганин да вдиуга ШУМ с аларми ,трябва да отидат християните от Европа и да гхо убият... Ал Каопне и МИтьо-вци са Предатели и помагачи на араби негри.. Тия са бягали с РАЗПРАНИ гъззове при Освобождението на БЪлгария от Мюсюлманско Робство... В България трябва да намерят и убият Ахмед Доган. Така всички турци ще се разбягат обратно към Турция !!

Имигранти и гей флагове има ма снинката. Подкрепата за азг расте независимо пт тая пасмина

Тръмп Спря всички плащания към НПО на Сорос и подобните му змии! Либерал Соросоидната Отрова се събра обедини срещу Народите на Германия, Румъния,Сърбия Грузия, Словакия. За последна битка преди Тръмп да откъсне главата на Сороснята. Европейците са умни хора и ще изберат Алтернатива за Германия,Джорджеску, Ще подкрепят Вучич ,Фицо и Грузинска мечта!

Стотици хиляди протестират, ама милиони искат АзГ Като по време на Хитлер. Кой го избра? Народът!

Колко от протестиращите имат право на глас? Вероятно това е максимумът съгласни с предишната политика.