Лорер се оказа далечен родственик на новата мексиканска президентка
Клаудия Пардо е от рода на майката на политика от ПП - Матилда Пардо, похвали се самият той
Обратно в новинатаКоментари - Лорер се оказа далечен родственик на новата мексиканска президентка | Днес.dir.bg
Коментари
На снимката: извратеняците от ППДБ, които ядоха от тортата, гарнирана с фигура на отрязана детска главичка от Паметника на съветската армия.
А тя знае ли? Доста се съмнявам
Господарите от кеф пърдят. После им кажете, че не са богоизбрани. Щом от Египет насам ви клатят, начи има няква врътка някъде. Толкова пък да не се намери някой да зацепи, че зад масонските мафии е бай Иврейн с 3000 годишният план за Соломоново царство. Не. Просто наистина човечеството е супер тъпо и неорганизирано. За тва шибането ще е безкрайно. Нищо чудно да ви затрият и слугата им Мъск докато е жив да им направи Марс обитаем:)
Това ви каах: не е българка, а един от родителите й е с еврейски поризход от България. Разликата е огромна. Казват, че кръв се е ляло в Бразилия по тези избори. За да спечелиш кървави избори се иска друго, не българско потекло. То кръв се лее и в Украйна и не българи, и не украинци го организираха. Това са все евреи, които печелят пари от кръвта на народите. Има и свестни евреи, все носят тарикатлъка на рода си, но в рамите на допустимото. Но има евреи, които са специалисти по правенето на пари от човешка кръв и едни са се загнездили в хегемона на света като изходна база. А тази е случайно попаднала в Мексико и се справя в кървави ситуации явно добре. Нямам добро чувство за нейното управление. Лорер не би трябвало да е в радост, понеже според мен най-вероятно ще лъсне същността на рода му. Маймуната й се вижда червения задник, като се качи високо.
Пак някакви евреи КРАДАТ !!! Значи тая в Мексико НЯМА нищо общо с България... Руснаците са били СЪЮЗНИЦИ и приятели ПОНЯКОГА. Но арабите- ЕВРЕИ и ислямистите са ВРАГ на БЪлгария от създаването на България. Евреите, още от 670 година ( когато нападат БЪлгария на хан Кубрат), а ислямистите- от 718 г. В писмо от 950-960 година, Еврейския хазарски цар (бег) Йосиф пише до Ислямския халиф в Кордоба ( това е била- Испания под Ислямско РОбство): . "" В ЕВРЕЙСКАТА литература, Имам запис, че въпреки че бащите ни бяха малко на брой, те водят война след война с много нации, които бяха по-мощни и многобройни от тях. Земята [покрай река Волга], в която сега живея, е била преди това е била на българите. Нашите предци, хазарите, дойдоха и ги избиха. Макар че тези българи бяха толкова много, колкото пясъците по бреговете на морето, те не можаха да издържат на хазарите. Така те напуснаха страната си и избягаха, докато хазарите ги преследвали чак до река Дунав. До днес, лагера на Българите е близо до река ДУнав и са близо до Константинопол."" Всъщност, само малка част от Българите идват до река Дунав. Останалите изчезват и умират. Руснаците ОТМЪСТИХА за БЪлгария и изтребиха много евреи- хазари 950 г- 1050 година.
Превзехме Бразилия, сега Аржентина ами Латинска Америка все повече се побългарява. Остана ни едно Чили и другите са дребни риби. Всички знаят да играят на чужда свирка. Само не знам какво ще ги правим, че ние една малка България не можем да скопосаме.
какво биха казали здраво мислещите за тази карикатура която трябва да учи децата на какво е торбалан и някак старата литература оживява в грозен план на ...
И дженерал атанасов ли е от ционистката клика, ле ле в какво време живеем :)))))))))))))))))) Подожда му шаплето.............
И на Наполеон е роднина, даже и на Фараоните е пра-пра-пра-пра внук...
Взех си едно двустайно апартаментче в Стражица и се чудя ако помоля Лорер да удари едно рамо с едно ремонтче вътре и после да препродам . Не съм лаком човек. Смятам 350-400 хиляда евра да му взема само. Ако трябва и аз ще си сложа една такава кърпа на главата за да ме вземат в заверата.
Кога се сети за родата, когато победи. Защо не се похвали преди това, нали следиш външната политика. Ех и за еврейн не ставаш.
Ето сега е шанса, президентката да го изтегли в Мексико. А той да издърпа цялата партия там, може и ДБ за компания.
и аз съм братчет вм съм българин ем съм евреин ем съм комунист ем съм атлантик абе кой дойде с него съм
Супер! Айде да засилваме Лорер към Мексико и леля му — или там каквато му се пада — да го благоустройва в мексиканското президенство. Примерно да полива цветята. Идеално ще му пасне на компетентностите. Изключително безсмислен човек.
ГЕРБерите са застанали на гюме пред оптиката https://static.dir.bg/uploads/images/2023/10/15/2611386/orig.jpg?_=1697369412
Така като гледам тия са Ционисти!
Никой не се интересува от родата на Лорер.Майка му била от рода Пардо от София,но дядо му бил роден във Фердинанд.Нещо не разбрах последно за рода - от София ли е или от Феррдинанд.Баща ми е израснал в София,но е роден във Видин и е живял там до 14 години и винаги е казвал,че рода ни е от Видин.
Снимката е ТРЕПАЧ!И в снимката и в статията има ПРОДУКТОВО ПОЗИЦИОНИРАНЕ.Еле па генерал АТАНАСОВ с това боне - отец ТЪК от сериала Робин Худ.
на път за Русчук прави отбивки с НСО за прегледи в Бяла оно къде е спрел турски тир къде е Киро в Аксаково там е и НСО карат като изоглавени момчетата
Дано му помогне да намери работа на себе се и жена си, че ПП не успяха да му помогнат. Иначе е много способен. Вервайте ми! :)
картела Сетас бивши военни слочаенос да не зобат другите му роднини от Аржентина с китайски фентанил оти навремето роднините на другаря Си Дзинпин са ги зобиле роднините му от Британската империя като колония
Що боклуци на тази снимка......то да му се доповръща от тах.Саже евреите биха се отвратили от тия
Само снимката стига за това ППДБ да паднат под 4%-вата бариера. Честито! Показвайте повече чифути и гноми с шапчици
аз да си попитам... това, че е потомка на хора избягали от България, всъщност у нас повод за гордост ли е? А и за един паметник се сещам, който аверите на тези от снимката го нарязаха с флекс, а после ритуално ядоха торта с детски главички... Лорер тогава си мълчеше... Сега пък получи изблик на гордост, странен човек.