Кристалина Георгиева: Войната в Украйна влошава перспективите пред страните от "Три морета"
Според нея Пазарите на труда плавно се охлаждат през настоящата година, което увеличава вероятността за "меко приземяване" на икономиката
Обратно в новинатаКоментари - Кристалина Георгиева: Войната в Украйна влошава перспективите пред страните от "Три морета" | Днес.dir.bg
Коментари
Ама такова, ще се приземяваме ли?? Аз мислех, че печелим войната на всички фронтове и сме супер независими и еко неутрални вече? С тя за меки приземявания нещо говори...хмм
Да си прегледат заплатите и да си направят равносметка дали няма да могат да живеят и с по-малка.
Абсолютно нищо не са предвидили тия, а и няма как с такива изкуфяли дъртози като Сталина.
Абе лелката много партийно се изказва, усуквя и много шикалкави, че трябва да е тако и вако. Да ви кажа в прав текст, за да разберете. Глупаво е някак си, докато къщата на съседа ти гори, ти да започнеш да си правиш планове как да си надградиш твоята. Още повече че си и бедняк на всичкото отгоре.
Според Кристалина "рисковете пред икономическото развитие варират от допълнителни шокове в следствие на войната в Украйна, които могат да се отразят на цените на храните и горивата, до текущите предизвикателства, свързани с геополитическата фрагментация и климатичните промени" Какво ни казва Булята, което да не знаем?! ФИНАНСИРАЙТЕ и ВЪОРЪЖАВАЙТЕ Украйна; САНКЦИОНИРАЙТЕ Русия и чакайте Европата ДА СЕ ИЗПРАВИ!
Кристалина Георгиева и МВФ толкова грешни прогнози дадоха в последно време, че малко изказванията са като на врачките по тв. Който иска им вярва, но е пълно с хора, които ги поставят под сериозно съмнение.