Коментари - Кметовете на "Младост" и "Люлин" напускат ПП заради "натиск, задкулисни практики и зависимости" | dnes.dir.bg
назад

Кметовете на "Младост" и "Люлин" напускат ПП заради "натиск, задкулисни практики и зависимости"

Димитър Шалъфов - общински съветник и съпредседател на групата на ПП-ДБ в СОС и Драгомир Иванов - общински съветник от групата на ПП-ДБ в СОС също продължават работата си като независими

Обратно в новината
| Редактор : Аделина Томова

Коментари - Кметовете на "Младост" и "Люлин" напускат ПП заради "натиск, задкулисни практики и зависимости" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А какво ще кажете за останалите районни кметове, които тихомълком са си "гумени печати" и "подписвачи" на Кирчо, Кокорчо и т.н. мафията

...им са достатъчни зелените площи на младостите и люлините за бетониране, за да изперат голяма част от крадените 18 милиарда,дето изтеглиха да ги плащат робите като нов външен дълг.. ...после останалите кметове ...прозрачни престъпници

Има ли още наивници, които вярват на лъжите на тарторите на ОПГ-то ППДБ? Има ли още желаещи да ги лъжат и да продължават да гласуват за киро, кокорчо и мафията, която се "бори с корупциятаа". Какво се оказа ? Кои са мафията? И кои са будалите, които гласуват за мафията? киро, кокора, рашков, денков, парапетаджийата и цялата пасмина около тях са мръсници. Те са мафията в България. Не се иска много ум за да го видите. Извода за тези (предимно софиянци), които гласуват за тях никак не е в тяхна полза.

А, като независими няма да има натискт, задкулисни практики и зависимости. Пф.

Е новото им амплоа

ще го сготвят като предишната.

"Партиен натиск, задкулисни практики и зависимости", това не учудва никого! Всички четохме за изцепките на Асен Василев в Министерство на финансите и в Агенция митници, под благосклонния поглед на Бойко Рашков; поведението на Кирил Петков, поведението на избраните от ПП-ДБ кметове!

Чух една жена в тролея как тя чула една жена сабале на пазара "Иван Вазов" как каза, че....Като сте казали А! кажете и Б!, бре, келеши...Как да ви вярваме, като не казвате и едно име?

Ще го кажат където трябва!

Къде? На тиквун и шиши за да си имат поредния компромат? Тея звучат като сготвени, като оня депесарски главатар, дето заради синчето се изсра върхи себе си.

Всичките лайна са от ППДБ плюс някой гей и ковра ето това е промяната хубаво е че изтекоха в канала и никой няма да чуе за тях

На това му се казва, котило на разврат! Всеки боклук отива в някоя партия за да краде! Простият народ не разбира това, а слуша мазните лъжи по медиите! Резултатът е ТРАГЕДИЯ!

Да си кмет в София в район, колкото град, да си от партията, която в общинския съвет е в малцинство и да твърдиш голословно, че ти е оказван натиск ... смехотворно! Кой го оказа този натиск - 1/4 от общинския съвет изнуди кмета? А останалите 3/4 мълчаливо подкрепяха изнудването? Да си жертва на престъпление и да не сигнализираш за него въпреки юридическото си образование. Но гръмко да заявиш, че си жертва на престъпление и затова се отделяш от групата си, която те притискала... Ами групата си има конкретни имена, конкретни хора... които едва ли са на по-висока позиция от "кмет" и да могат реално да те притискат. Но да злословиш към своите и да ги обвиняваш, като твърдиш, че не си от тях... Политическата отговорност е обща, наказателната е лична! Мерзко, нелоялно, страхливо и подлизурско поведение! Когато се отправя обвинение, се посочват ясни и точни факти, имена, дати и основания... Всичко друго... е ДПС-НН!

Пазаруват на всички фронтове. Партии, депутати, конституционни съдии, кметове, общински съветници. Пречки няма. Пари има.

"Когато се отправя обвинение, се посочват ясни и точни факти, имена, дати и основания..."!? Тези данни се изнасят пред органите на правосъдието, а не по медиите! Само лица като Кирил Петков раздават правосъдие по материали в Гугъл!

Община "Младост" е толкова корумпирана, че нямам думи ... За съжалие от опит го казвам. Включително кметът Кадурин най-вероятно се е нагушкал доста до момента.

Пеевски пак е пазарил!

Бре тоз пеевски, много е велик. Всичко което се случва е негово дело. Преди беше ББ. А пък ППтата, горките вемивви душици, да ги ожалиш.

А, кога ще ги видим на СНИМКА с МУТРИТЕ Борисов и Магнитски, пардон Пеевски????

Ми то от кики, кокорчо, денката и ленка хората не могат да се вредят да се покажат.

Да напуснеш партията с гръмки лозунги за задкулисни игри и корупция без да ги посочиш, само и единствено показва, че най-вероятно самите те не са му дали подкуп. Преебахме промяната и Дебилите на България не са цвете за мирисане, но всеки който стане независим е СИЛНО зависим от пачките под масата идващи от всички страни!!

Групата "Цар Плъх"

В скоро време очаквайте снимки с Пеевски ...

Защо да чакаме снимки с Пеевски. То си ги има в скута му седнали кики, кокорчо и молеца и си шмръкат мазно турско кафенце.

Само се чудя, кой нормален , ще гласува пак за ПП?

За това Бойко и Шиши ще мачкат. Невнятника с вдигнатото юмруче инсталира невнятници за това сме на този хал!

През "прехода" видяхме всякакви маймуни в политиката, но толкова грабливи, прости и нагли недорасляци срещаме за първи път. Барбарос е положението.

Стани да седна. СДС бяха такива лапачи, лапаха, лапаха и умряха от лапачка, ама поне яко се налапаха и осраха, по балкански яко. ПП същите - Стани Бойко да седне Киро.

тц тц, каква изненада! вчера жителите на кв. искър решиха въпроса кардинално, по свой начин, за разлика от сектантския планктон, нагъващ чия и маракуя и обитаващ оборище и слатина. същите тия, които опикаваха софия през 2020 и се наричаха "народ, който протестира". е, ще се помъчат още там с двете районни кметове-нефелници, ноооо това си е техен проблем. лошото е, че васко ухото ще кеси на московска още две години...но пък никой не е отменял извънредните местни избори, нали?

Жълтопаветниците пак ще кажат, че това е работа на Борисов и Пеевски и ще продълат да вярват че са непогрешими и все някой друг им пречи. За хората като мен които помнят комунизма е ясно че няма разлика между комунистическата пропаганда тогава и либералната сега. Просто демокраите сега се държат като болшевиките тогава.

Кукурин, като не си съгласен с политиката на ПП-ДБ, напускаш! Какво е това "оставам като независим". Наистина ли мислиш, че за теб, като личност са гласували повече от 1%, включително и родата ти? Аз, както и останалите поне 99%, са гласували за кандидата на ПП-ДБ, който се е случило да си ти!!!

Признание, че си едно просто войниче и винтче на партийката ПП? Комуне пар екселанс.

абсолютни хамелеони , до сега не знаели как стават нещата ,получили кметски места и изведнъж разбрали че по голяма част от рушветите трябва да отидат не в техните джобове, а в партината касичка и хоп стават независими,тоест пчоват да пълнят само свойте джобове. Излизат пред медиите ,изповядват се и получават индулгенция за чисти и неопетнени душички .Защо като имате данни не сезирате прокуратурата???? Гарван Гарвано око не вади

дааааа,трудно ви е да повярвате,че даже и в партията на простите ПП има морални хора,дошли не за да пълнят джобовете на партията и своите собствени,нали? Е,може и да са малко но все пак има,колкото и да е странно това

кой им е упражнил натиск за колко пари, чрез кои фирми....в националната следствена служба или в прокуратурата на Европа

Тези нещастници от ПП/ДБ не само крадат и с гъза си, но и работата вършат некадърно, когато въобще я свършат, де.

Много е малък диапазона от осанна до разпни го. И сега много от протестиращите през 2020 го разбират по най болезнения начин. Лесно е да протестираш. Трудно е да устояваш на най различни видове натиск, когато дойдеш на,власт. Тогава виждаш, че всъщност в много случаи са те използвали същите шарлатани, срещу които си се борил. Труден е десния избирател. Трябва да му обясняваш всичко подробно. А хеане ли те че го лъжеш, губиш го завинаги. Резил Терзиев се провали. Това е ясно. Половин година не може да приеме бюджета на София. И все някой друг му виновен. Изпокара се с всички, даже с бившите си съюзници. И резултата е на лице. Пълен провал. Напускат го всички, които е излъгал. И с Кирчо лъжеца така...

Бюджетът не се приема от кмета, а от общинския съвет, където Терзиев няма мнозинство, а другите саботират.

И Борисов 2009 нямаше мнозинство, даже нямаше и общински съветници, но бюджет имаше. На вас некадърниците от ПП все някой друг ви е виновен, вие никога.

изстъргвачите яко се осраха! като забравено в парка пеленаче!

А стига бе, някои хора в ПП имат морал и сега осъзнали че самата ПП няма, а е същата като герб и БСП и ДПС.

се избиратели на ПП/ДБ и ДС, че натресохте на София Терзиев, а на България Радев. Нямате трева преценка. Вашите избори са пълна скръб. Президент няма как вие да предложите и да го гласуваме.

Гласувах с плю а се появи минус

Дали не са минали към ГЕРБ?

История трябва да се учи, не арогатно глупости да се говорят. България има предълга история на предатели и любители на робството под различни форми. Чакаме снимките от кабинета на Шиши 1-ви освободител.

е,нали имаш снимка от кабинета на Кире Простото,който промени България,това не ти ли и достатъчно

А нещо самосезиране или…… Те само са имали намерение да правят престъпления а?

Чай да питам прасето за разрешение...

Че шиши е обещал на баце да му върне столицата....

Хората, които вярват на ПП-ДъБъ явно са или ДеБили или са проспали 90-те.

Ти от умниците, които гласуват за мутрата да го оправя от 20 години ли си?

а ти от кои си,от тези дето гласуват за измамници като Кокорчо от Асково, или за умници като Кире Простото от братска Канада

Мирише все едно шиши и баце са платили дебело.... Такова артиститчно напускане. Чакаме ПП за обратен отговор.

чакай по-добре от умрял писмо, отколкото нещо адекватно от Пе Пе-тата

То е ясно, че в собствените с очи лидерите на ПП-ДБ са непогрешим и морални стожери, но в очите на хората са банда, която прикрива тоталната си некадърност зад водопад от безсмислени приказки!

ПП не крадат за себе си. Те крадат за народа.

Дългата ръка на шиши и тиквун, скоро на изборите всички ще излезнем за ПП

И Тримата / трите/ без да се брои пумата

Мечти, мечти, а като се събудиш краката ти отвити!

Първо, много интересно как използваш платформата, името и ресурсите на една парти я и после изведнъж преживяваш катарзис и се обявяваш за независим. Но това след като вече са те избрали, нали. Като си толкова независим, яви се на избори сам. Да те видим тогава. Иначе си поредната "Божанка" в българската политика. Второ. Е, то вече и за слепите е очевидно, че т.нар. "Промяна" всъщност е една "Подмяна". Целта им никога не е била да спрат корупцията. Целта им (явно) винаги е била да я пренасочат. Да пренасочат сивите и тъмните парични потоци към собствените си джобове. И всичко това зад паравана на демокрация, "нов морал в политиката", прозрачност и т.н. Е, поне прозрачност постигнаха. Може би не изцяло, но и малкото стигна, за да лъсне същността на промяната и стремежа им към "европейски ценности". Проблемът им е, че са калпави. Калпави до степен да са смешни. Навремето Баце си беше един бандит. Но знаеше кое как става. Откъде и накъде какво тече и как. И за 12 години успя да пренасочи почти всички потоци към себе се. Но го правеше умело. Завоалирано. Докато ПиПи-та освен да разсмеят някой май нищо друго не могат. А, да, изключително гръмогласни са! (по-скоро пискливи) И са задължителен гост във всяко предаване или сутрешен блок. Но използват тази трибуна само да надават немощни писукания. Е как да искаш да си в губещия отбор? И не просто губещия, а смешния отбор!

Отбора на вова путката в задунайскаю е победител

Вероятно много добра теза! Само чакаме превода от жълтопаветно-пепейски, за да разберем и какво каза. Според теб троловете друсат и пият ли по време на работа? Защото понякога нищо не им се разбира!

Според конституцията ни това се определя като престъпление по високите етажи на властта. Но ето че така неподкупните ни кметове не желаят да споделят каквито и да било детайли за това точно какво се искало от тях и от кого. Никой не пита за детайли и органите на реда не се сезират. Просто излиза пред журналистите държавното лице и като на приятелска среща споделя "хей някой си който аз Отказвам да назова по име упражнява натиск с цел незаконна дейност над мен и повече няма да го допускам".

Герб си пазаруват кметчета...

На крив джендьр пожарникарите му виновни

Да се самосезира СГП и да дават показания ! Да се съдят виновние с имена !

След като свършиха кметовете дерибеи от ДПС и на кметовете от ПП извиха опашка пред фотостудиото на Шиши!

Не, на опашка са в Банкя. Мутрата имитира Свинята.

Сигурно голям процент от парите които крадат ППДБ се връщат после към сороски нпо дето работят за циганизация и джендьризация. Е ще има и за божков нещичко

тоигава оставка, избраните сте от избирателите на пеперонитата, значи вече аут

България се превърна в държава на клеветниците. Онези ги принуждавали в корупция, а нашите вместо да подадад сигнали по службите, чупят стойки по медиите. Една думичка не вярвам на такива. Най-вероятно те са се пробвали и "отгоре" са ги отсвирили и затова сега се правят на борци срещу корупцията, ама само по медиите.

Някой ги е понатиснал мчетата. Мирише ми Банкянски бабек и Свински шашлик.

А сетихте ли се? Ама нали ППДБ бяха фундаментално честните и почтените,м?! Да, ама не! Тъпи, мръсни педи...си, но и прости, та даже и далаверите не могат да си направят. Гола вода са. Тепърва ще духат супата и на следващите избори ще питате тези кои бяха. Пълни нифелници, еднодневки. Който им повярва гризна дървото. Гласувайте още за тези некадърници.

най-големия печеливш от ПП-тата е Ицо Хазарта. Кюта си в Брюксел, някой нещо да е чул от него ..

Тоя нещастник до Брюксел ли стигна ? Закривай !

Да , Ицо Хазарта и Никола Минчев са евродепутати от ПП. Минчев го надуши европолицията за корупция. За Хазарта още не сме чули.

Бил влезнал в политиката, за да бъде почтен, честен и да работи за хора... сигурно