Коментари - Генералният секретар на НАТО идва в България, ще посети полигона "Ново село" | dnes.dir.bg
назад

Генералният секретар на НАТО идва в България, ще посети полигона "Ново село"

Марк Рюте ще разговаря с ръководството на Министерство на отбраната

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - Генералният секретар на НАТО идва в България, ще посети полигона "Ново село" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Квш полигони какво "Ново село" да го закарат да инспектира границата ни с Турция да види за къв батал,бомбок става на въпрос.....

Тука се напълни с заблудени или платени лумп@@и от възраждане.

да напишем и една рецензия за марк рюте: ебан от турците комунде - педал. но главното е, че е педал сбърканяк. като шмръкне бело е по-смел дори от пан зеленский, но инак е мек, като рибарски хуй по време на смена! марк, иди си ебавай гъза в друг окръг на сатанатото, ви, педи. и не ми се прави на отворенгяс, чучело и педерас! оки? .............. Бог с нас

рюте, педале, зарад тебе, гевреконулев, твоята мадафака, турско-нашмъркана цензура ме изтри! но ще има мъст за това. при това лич-но, педал сбърканяшки! ......... Бог с нас

Слугата идва да отчете дейност в АМЕРИКАНСКАТА база в Ново село

Ще идва?

Тоя педераст няма работа ту. Колко години ни държа извън Шенген.

Този дълги години не ни пускаше в Шенген, щял в БГ да идва. Кога ще затваряме базите на НАТО?

Много ни е притрябвал поредния западен боклук.

Полигона в Ново село няма нищо общо с НАТО, там е база на САЩ. Може в договора ми да пише че трябва да прекарва едиколко си дни на територията на САЩ и затова отива на тоя полигон който има българско име но не е българска територия.

Да, така е, тази територия отдавна е подарена на американците, и на строго охраняваната площ над хиляда декара българска земя се прилагат само и единствено американските закони. В годините там се въвежда изцяло американското законодателство и когато американски войник, който е част от поделението в Ново Село, е в отпуск и се напие или влезе в конфликт, дори с нагло нарушаване на нашите закони и правила, никой наш полицай или военен няма право да ги пипне, идва джип от базата, прибира го и пострадалите българи остават жертви на произвола на американския войник. И това, което години гледаме по екрана, в различните американски бази по света, с всякакви задокеански екшъни, вече си е ежедневие и у нас в този район...

А какво ще кажеш за Камчия?Колко окопали се червенюги има там?

Прокуратурата да се замосезира и да се затегнат границите срещу навлизане на терористични организации от Западна Европа и Америка.

Ама никой не си ги прибира в психото...

Сборище на ситен педали от цел света.

На който не му харесва, прав му път към Иран, Сомалия, Еритрея, Северна корея или Руснацистан. Светът е свободен, никой не ви кара насила да седите тук. Хайде бегом три четири

"ПРиятел", друг път. Виж, ибрикчия, ако кажеш...

Сравни България със руските мутри през 90-те и сега през 2024г. , където в София вземаш повече пари от Рим, Будапеща и Прага. Пак ти казвам, ако не ти харесва можеш да напуснеш, никой не те държи насила тук.

Май не са ти чели правилните приказки навремето или не си от тук?

Мършата ще дойде да набие канчетата на изтръпналите ни натовски подлизурковци.

Господарите идват да си огледат собствеността в колонията.

Тоз сульо на конци ли е "господаря".

Кога ще спрете да триете?

гледам поне по една сочна псувня да им ударя, да си струва усилието

Полигона в Ново Село вече не е наша територия, така че идва на гости на САЩ.

Че вие ще го заразите с чумави овце и ще направите фабрики за горене на боклук и като цяло ще осерете пейзажа копейчовци

На този полигон съм карал едно време МТ-ЛБ, че дори и в гьола плавах с него, а сега е даден безсрочно и безплатно на краварите. От една друга новина чета, че и не плащали ДДС и акциз за горивата. За твое сведение до полигона имаше стопанство на Сливенската танкова бригада, където се гледаха овце и по Гергьовден в бригадата се ядеше агнешко собствено производство.

Че даже ти смъди на очите и чак щатския полигон ти се види палат. Ама америката работи, клонира идиоти неуморно.

Само Овце, казарми и простотии са ви в главата Хората живеят в истинският свят и са на върха, а вие сте 50 години назад. Защо ни вменявате тези архаични простотии, а не си отидете в държавата, където веднага ще ви вземат в казарма, ще участвате в танкова бригада и ще сте с братския си народ? Да не би да ви е страх и всъщност лошата 'краварска" България не е толкова лоша

Бай-добрия центъджийски роб - промития!

да носи малко дизелово гориво - там някъде чака една празна цистерна за пълнене и отклоняване от маршрута.....

робиииии

затова ли трябва да има правителство? За да има кой да го посрещне тоя? За да има кой да подпише да ни хвърлят в огъня след като другите се разбягаха? Румънците може да са всякакви, но не са глупави. Бай Ганя винаги и горд, после се оказва с пробити гащи.

Добре дошъл! Съюзниците са винаги добре дошли в България!

в Брюксел пр.днаха, ти вече се оср.

в Румъния работа май отива на скапване и сега се насочват към нас като последна опора на евроатлантизЪма... само тоя чукундур ни липсваше тук. Сега някои видни наследници на БайГаньо ще изпаднат в екстаз, ще се нагледаме на чудеса. Историята е показала: когато Западът показва засилен интерес към нас, значи работата върви на зле. Когато всичко е наред, за тях сме балкански корумпирани неграмотници, когато в Брюксел са напълнили гащите и мирише лошо сме надеждни партньори. Барем се намери някой да му повърне върху физиономията на тоя като стъпи тук...

Повечето българи са надеждни партньори. Но има и по глупавички и корумпирани които драскат подобни глупости.

бъдете така добри и оставете този форум на българите, имате няколко национални медии на ваше разположение, където спокойно може да изложите тезите си.

само такова заглавие ще има всеобщото одобрение на русофилистиците . Всички са продажници , еврогейове ,сатанисти ,гашисти ,нацисти ,човекоядци .Само Раша говняша и рашистките орки са светци и ангели небесни.

голЕм напън, голЕмо чудо, гледай да не се насер.ш пред компа

Мили поткофили! На всички ни е ясно че чакате с крайно нетърпение да дойде другаря Поткин и да му ударите една калективна шпакла.

Баш, по Коледа пък идва този! Няма ли си други занимания? Да украсява елха, да пее коледни песнички. Идва, за да издаде заповеди на пуделите и да си ходи! Натрапник!

Ей ся е момента да му спукаме гумите и да го приемем във възраждане, че ни спира за шенгена толкова години, в знак на благодарност. Дано още толкова, че чакаме наплив от сирийски бежанци по обратния път, завръщащи се към сирия. Нълтъй.

НАТО ВЪН!!!

сега е момента всички пишещи тука ходом марш да протестирате с натовън, гейзери изгнили, само пуси, и тн. На мен все ми се струва, че както е в момента Бг никога не е имала такъв стандарт в 1300 години по тия земи, а с това полека ще се вдигне и прираста и емигранти ще се върнат. Сирия нали е 10 години с ваште, оправиха ли я, оправиха я, в Беларус, Северна Корея, куба и Венесуела е също много добре нали? Рублата е 50 копейки за долар нали?

къв стандарт, бе, всичко е на кредит мижи да те лажем. Тука вече, както на запад, всичко е за парлама. Изглежда богато, ама хората са си същите царвули. Лайно в целофан. Вънка череп, вътре лайно.

Ама на мен Кашпировски ми каза по радиоточката, че той идва да ни открадне ДНК-то ! Тя радиоточката е изключена от 30 години, но аз още я чувам !

Да понахока туземците, ей-така, профилактично.