Коментари - Фицо предупреди за риск от преврат в Словакия, президентът нарече ситуацията "много сериозна" | dnes.dir.bg
назад

Фицо предупреди за риск от преврат в Словакия, президентът нарече ситуацията "много сериозна"

Държавният глава Петер Пелегрини се позова на информация от службите. Засилват охраната на сградите на правителството и парламента

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - Фицо предупреди за риск от преврат в Словакия, президентът нарече ситуацията "много сериозна" | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

те така правят кирчовците и кокорчовците, провокации и п*далски номера. Като оная летящата коцила, дето сега е депутат при тях, изля си преди години бурканче с червена боя на главата и се снима... Ама тия номера вече не минаваааат, нема пари от либералната пасмина, защото губи власт и позиции, слава богу!

Типично за всяко тиранче , което изпитва ужас от падане от власт и търсене на отговорност, е да въведе репресивни мерки и да търси външни врагове , за да представят опозицията срещу себе си за враг някои почват и войни и войнички. На Фицо държавичката обаче е нещастно миньонче, историческо недоразумение, което съществува само от благоволението на съседите и до войничка не опира, затова просто репресии , страх и обвинения

Елементарен сценарии на ЦРУ очевидно. То навсякъде беше едно и също: протести, сваляне на правителството, хаос в страната. Понеже нямат интелект да изградят нещо полезно в страната, където изпълняват сценария. Нямат мислене, а рефлекси от Студената война, която приключи преди 35 г. То и страхливците, дошли на власт следа падането на Берлинската стена взеха да намаляват по естествен път. Та хората вече по-смело заявяват, че няма нужда Чичо Сам да се грижи за демокрацията, понеже не може. Да си гледа конинката, пък ние своята. Е, и по-малко крадене трябва, че няма как да печатат долари.

Види се, имаш интелект на .... Кон

Фицо е Доказан Боец на Бога! изметта, която се изправя пред такива Човеци ще трябва да си прави сметката преди на застане пред Божия Съд!!! ахтунг, бейби, не а призрако от куев! ............. Бог с нас

Ти на кой облак живееш бе?

Къде либералите не са диваци и варвари, креслива сган с нагон да се налага и да упражнява репресии, да узурпира власт с лъжи и манипулации

ЕС СЕ СДОБИ С ДИВИЗИИ НАЕМНИ УКРАИНСКИ УБИЙЦИ ФАШИСТИ ..... НЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ ПОДЦЕНЯВАНИ

Ами да когато такива недоразумения като теб подлога руска окупират властта накрая се стига или до убийство или до преврат опичай си акъла и се махай оттам

Трябваше Русия да помага на Хитлер да ви натъпче всичките в концлагерите, а не да ви освобождава. Сега нацистите в Усрайна са по-яростни и от него. Никое добро не остава ненаказано!

третоплова сороска измет ? Това е добре ! Намаза ли добре анала, че ще влиза четвъртит тоя път.

Само проблеми, защото не го уцелиха точно. Руските подлоги трябва да се очистват.

Поровете се тровят с мишеморка,а после може и тричене :)

От 2014 до 2022 се забавляваха да палят рускоезичните по улиците. За пример на всички ненацисти. Русия търпя твърде дълго неизпълнението на международните договори, които и Зеления нашмъркан подписа. Колко пъти предлага срещи и дори праща руски представители?! Руският евреин обаче не желая да преговаря - ще се бият „до последния човек“. Въобразява си че последният човек в Усрайна ще е той и САЩ ще му благодарят с цял чувал бело! От колко месеца е нелигитимен, во още не е разбрал че е никой! Дрогата не прощава, но пък е удобна за САЩ. Колко дрога отиде във Виетнам... Повече от напалма!

Когато сороспиите пак надигнат глава и се опитат да направят подобен метеж срещу ГЕРБ, тогава всички ние ще излезем и като един ще защитим България и законната власт!

Тука в тоя форум винаги са милиони привърженици и последователи, а на живо все не могат да се съберат 100 човека. :)))

Факлите и почвайте да марширувате с Батка си Бандера бе миндил. Нема се потим да мъкнем бухалка и винкел ако нема на кой да отворим кухата кофа.

абсолютно прав! на избори се докарват до 50-60 русороби, подчовеци, или около 1/4, ама здраво крякат.

Това ми мяза на някакъв опит на Сашко, къде се изчезна тва момче напослудък?, да сръчка феновите си в Европа и оправдае харчовете на тати Шори дето ги разпиля бадева и нищо не свърщи по поставените цели и задачки.

Скоро трите глиста на путкан. Радко, Фицко и Орбан ще припълзят обратно в задника на господаря си като Асад.

Пропусна да кажеш че си пидираст

Но... аз съм Травестит козяшки

Нещо са си объркал. Точно тия са от отбора на бай Дончо, дето се е захванал да прекратия тая простотия. Щото уж Путин такъв, онакъв. Бомбят се, потрошиха се, ама до вчера си шъткаха газта по договорите сключени от пияндето синче Байдън и аверите му в Москва и САЩ. Е, с тоя цирк се приключи.

Гледам постовете и днес дежурния е дошъл на работа. Болен ли беше последните два дни.

даде ултиматум на Путин. Или спира войната или нови санкции.

Мдааа....речта в Давос!? ред молби към саудитите да увеличат нефта и съоветно намалят цената му... ред молби към Китай да повлияе на путин...ред молби към самия Путин за среща... Малко празни заплахи към европенделите и Канада...и толко....а и нещо за Гренландия!?

Даа не си разбрал байно. Това което ти разбираш като молба към Саудитска Арабия днес е 600 милиарда инвестиции от Саудитска Арабия в САЩ. Та малко си се объркал. Колкото до петрола - Америка си има и внася много малко от арабския свят. Беше тая през 1970 но когато арабите се заигераха като руснаците със петрола нещата се обърнаха и САЩ не е зависим от арабския петрол. Прочети малко преди да твориш глупости.

за Мунчо и Копейкин

Марш при путкин! Събрал ги е при него от кол и въже. Всички диктатори бегом на изток при ботокса!

А ний нашия Радев до кога ще го търпим двамата с товариш Копейкин са предатели на всичко българско

Бягай бързо в Унгария Орбан ги събира такива Путинисти като вас

Омръзна им подлеца путинист

ПРосто на словашкия народ му писна от тая руска подлога и иска да го изрита от властта.

а избори е мръсна дума на Козяк!?

И Фицо и Орбан ще си поделят накрая Закарпатието... Дано руснаците не оставят Лвов на шляхтите а го сринат кат Газа... Стига с тая прословута руска хуманност...

Руска хуманност, даже прословута? Абе селски, ти от ракетата на Мъск ли си изпаднал. хуманиста Сталин изтрепа към милион с куршум в тила, пет милиона от глад и неизвестно колко в Гулаг от бой.

Льольо....сравнявай Киев с Газа...масираните бомбардировки не са евреиски патент...

Нито сринатите блокове..тука добре че хохлите сами си ги сриват със некадърното си ПВО отвреме-навреме

В сравнение с американските убийци, Сталин си е хуманист.

На този роднина на Швейк не му ли светна лампата, че няма да има газ през тръбата през Украйна! Време е да си ходи, един Орбан на ЕС стига!

Всеки руски боклук в някакъв момент почва да си създава или измисля врагове. Само че на тоя няма кой да му се върже. Дните му са преброени. Дано на словаците да им е за урок, че руска мърша добро не може да донесе в никоя страна.

точно словаците си научиха урока и го избраха.... а тука сложиха БСП на власт....щот им писна от хохлите

Президента е от БСП....шефката на парламента....и в правителството трета.. Честито ПП - де се ебе

много ще ми е интересно, някой ден като се махнат всички "руски боклуци" и нищо не се промени, кой ще обвиняват тогава малоумниците с промити мозъци? то освен марсианците май други не останаха

Долу сектата на комунизма и поробващата народите империя на злото СССР създадена от психопатите Ленин и Сталин и техният наследник Путин

22 града в Словакия протестират против тая руска свиня гледам. Вдигна им данъците, недоговори газ, хляба 3 евро, взе да плаши студентите с шамари. И каквото повикало.

недоговори газ !? Ми наркомана я спре бе...да я прати в пощенски гълъби ли!? Въри я договори - прави фирма Сорос газ и дерзай...

Изтече договора бе, глупак! Докато имаше договор, Украйна не е спряла един грам газ. Нов договор обаче няма как да има, не може да се договаряш с агресор. Схващаш ли или още трябва да ти се обяснява???

а спряната газ прави неисползваната газопреносна система чудна бомба... подземните хранилища -тоже...а газчицата как гърми....само Путин да реши

Както грузинците - бой по каските докат им изпадат грантовете на соросоидите

Те украйнците в Словакия са повече от армията им. Дали ще изкара и 3 дни жив?

те ония са мишки...бегали...иначе щеха да са в Покровск...

показа мандалаците му как се клатят и тоя руска чебурашка взе да получава халюцинации..хахаха

И нашия зелен фатмак и той да си ходи в русия.

Фицо е руско келеме просто ...като Орбан.

Тая корумпирана москалска подлога си почиваше в Гранд Опера Мадам Бътърфлай за 6200 ЕВРО на вечер докато едната част от народа му мръзнеше вкъщи а другата протестираше на улицата. Изглежда Путьо има пари да плаща слугите си но не и на клетите си роби мурзилки ;- ))) Между другото чухте ли новината, Путьо щял да вдига пенсиите на мурзилките в Коччината с 5 лева ;- ))))))))) 200 грама сирене ;- )))

Така и боцата ще ревне, като го подгони народа!

На осмукване, не на умъртвяване Исках да кажа, че ми се смуче

Като стана дума за асад, руската база в Сирия я изритват, а на руските стоки вече са забранени. Дори сирийците са по напред от нас в борбата с руските недочовеци

Фицо пак реве. Много плашлив тоя мухльо бе!

Словашка копейка

Каза укропоклоника-фанатик. В неонациста Украйна, неумен тип, ползват копейки. Провери... копейко. Наистина е чудно как живеете с такава жестока липса на интелект.

Ше ходиш и ти при Асад да пиеш чай, а ?

Какъв превратсънува Фицо? Всъщност народа толкова много го обича, че иска да му го навира във всички дупки. Ако тази народна любов му е в повече , да заминава за Кремъл и там ще се гушка само с джуджето и мършавия Асад.

Такива като тоя не се гушкат, сношават се

Орбан ще помогне на Фицо.

На зъл Фицо ,зла тояга. Заслужил си е преврата с проруската си предателска политика.

В грешка си Руския фашист само тояга не го оправя

Не стига че си педало-джендър и пишеш глупости, че след това и сам си коментираш простотиите. Бах та в шизото

Хак да имена словаците, ние пък си имама зелен чорап и червен боклук в едно -шофьор на самолет!

Почнаха да му се привиждат майдани...

Напълно съгласна съм, че ако Хитлер си беше свършил работата както трябва, сега нямаше да имаме такива проблеми с руските недочовеци!

Словашкия жълтопавет много агресивен! Но като навсякъде по света ще се наиграят на х.. За разпозналите се - много сте неумни!

Фицо е ПИЧ!

И ние си имаме Мунчо,на рашистите толкова им е акъла.

Алоооо, траверсите дето тролите тука, я разтваряйте бузки, че ще ви поря без вазелин… либерално фашисти недоклатени

Както та пори траверса мутеопрофанов?

И уй за всички мръсни укропидерасти :)

Да не забравиш да си избършиш преди това устата от спермата, че няма да ти е сладка бирата...

Все тая, важното е подчовека наречен руснак да изчезне.

А още по важно е да дойдат кадировците и да отрежат празните глави на гнусните "демократи" и соросоидни тролове и да ги хвърлят в прахоляка да се гаврим с тях и бездомни кучета и чакали да ги разнасят за носа и ушите до бърлогите си . Най добрия "демократ" е мъртвият "демократ ".

Костя Копейкин ми пее на чепа- Ставай страна агромная.

Днес пак 2К укропрасета са станали на чевермета :)

Туй по радио горит мацква ли го чу или късата пишка ти го прошепна снощи нежно на ушенцето изотзад?

Вкарайте го в затвора тоя путлерастки лизач!

Първо да го извадим от анала на хохолската ти майка :)

От там ли пишеш?)))) Еврогеовете нямат място в БГ