Евгений Пригожин намекна, че е най-добре да бъде сложен край на войната в Украйна
Единствената опция в момента е "да се окопаем", заяви шефът на ЧВК "Вагнер"
Обратно в новинатаКоментари - Евгений Пригожин намекна, че е най-добре да бъде сложен край на войната в Украйна | Днес.dir.bg
Коментари
Най-великият! Бъдещият президент на Руската федерация! Бивш пандизчия! Съден на 13 години за душене и обир на жена и измами.
Пандизчиите свършиха! В Руската федерация 30% от областните управители имали частни армии. Нещо велико се готви там!
и да не искате ще ви копаят. И то безаналогово. Каквото сте си надробили това ще си сърбате.
Платено тролче. Не осъждан. Не разполагаш с палати, яхти и дотук не съм чул да има милиарди в банките.
Малко преди да бъдат премазани от украиската контраофанзива, агресорите зареваха за мир... Всичко това е в името и нуждите на пропагандата им, която привлича на тяхна страна плоскоземните мозъци
Доста проблеми с пушечното месо и снабдяването. Пък чувам че в самата русия, руснаците започнаха да говорят за някакви въоръжени групировки.
Пандизчиите разбраха - по-добре в пандиза и живи, отколкото в новите жилища за вечен покой предоставени им от ЧВК Вагнер. Пригожин представя новото гробище на ЧВК Вагнер https://www.youtube.com/watch?v=SzJVPNovJEk
Само като прочетох как били отблъснати от киев руснаците и ми стана ясно за, какъв фейк е статията.
Всички приказват, че Украйна ще удари в контранастъплението към Крим, но аз смятам, че ще ударят Брянск и Белгород. Краят на войната може да настъпи само с изгарянето на Москва.
Няма да е скоро поне докато се налива оръжие там трябва да останат само по калашници тия кретени тогава може
Ще си задържим за взетите територии ама да има мир. И как ще стане? За да има мир на времето оставиха Крим на руснаците. И какво стана??? Русия изпрати войници и наемниците на вагнер в донецк и луганск. В името на мира не разрешиха на украинците да започнат пълномащабна офанзива за да върнат обратно тия територии. И какво стана? Русия нападна украйна. Сега, понеже закъсаха здраво-ама оставете ни да си съберем отново силите и не ни закачайте докато успеем да ви нападнем отново. И разбира се всякакви прилики между действията на путин и хитлер са просто случайност.
Умишлено извадено от контекста! Пригожин казва съвсем друго в изявлението си! На Дир и други им се привижда това, дето им се иска! Пригожин казва, че за продажния елит в Русия сега би било най-добре " да сложим край, дебела точка", но продължава - примирие би било поражение за Русия сега! Четете и мислете! Не приемайте на вяра поднесени от медиите неверни лозунги!
Украйна ще бъде най-тежко въоръжената държава в цяла източна европа. Отиди да благодариш на путин.
Каьах ви отдавна, Усрайна е поделена и сега само разиграват театър. На изток от Днепър остава за Русия. На запад ще има и за Полша.
Доколкото си спомням пригожин също е част от елита:)))) И доколкото си спомням целия тоя елит е изграден и пряко подчинен на путин. С други думи пригожин според тебе си е признал че целият елит включително и путин са дълбоко корумпирани и продажни:))))
Скоро ще гледаме Съветско оръжие срещу НАТОвско оръжие! Т-55 срещу Леопард 2, Абрамс и Челинджър 2. Сибирски индианци, срещу европейски Конкистадори. Всички знаем, как завършва това! Ха ха ха ха Русия е превзела Сибир не с прашки и сопи, а с оръжия - пушки и мускети, които са купували от Европа със златото обрано от колонизираните племена.
Дет са изгаряли москва, историята ги помни как свършиха..... Явно, и ти копнееш за ... резултата от Ялта
Евгени, задръж още малко и Костя Копейкин като спечели изборите - ще ти прати българско пушечно месо! Пълно е в България с мераклии - чичаци с шкембаци и кисели лелки в менопаузата!
Според вас, вагнер са някаква частна компания нямаща нищо общо с правителството нали? Интересно къде има такава частна компания, дето правителството и я снабдява с оръжие и хора, и която води война вместо съответната държава???????
Всички казват, че т.нар. контраофанзива няма особени шансове, в това число - украинците и изтеклите документи от пентагона. Това, как Пригожин е загрижен, че едва ли не контраофанзивата ще успее, ми намирисва на блъф, а блъфирането е част от всяка война.
Е то затова няма ясно обявени цели - за да може кремълските лилипути във всеки един момент да кажат, че са победили и целите на специалната военна операция са постигнати "в голяма степен" или "в известен смисъл". Но лошо няма - най-добре е тая безумна и безсмислена касапница да спре и каквото има да се решава да се решава на масата за преговори.
Мисля, че Русия може да спечели само, ако ВЪЗРАЖДАНЕ изпрати ТРИ БЪЛГАРСКИ АРМИИ ДОБРОВОЛЦИ 600 000 души в помощ на Русия!
Че най-добре е краят на войната.... Но кураторите и на запад и на изток едва ли искат това... За момента условията и на двете страни са неприумливи....
Четохме оригинала на статията. Няма нищо общо. Пригожин прави безпощаден анализ на причините за войната и за сценариите оттук нататък. Говори и за хората около Навални - как се опитват да разрушат страната. Общо взето, оказа се твърде умен човек, което не го вярвах.
Прав си! Няма да има контраофанзива, а ще има офанзива през държавната граница в Курска, Боянска и Белгородска област към Москва. Минат ли украинците границата, милиони руснаци ще се присъединят към тях!
Я кажи кой е тоя елит в твоята русия, дето да не е подчинен и да не е създаден от путин??? Или викаш всичките тия милиардери олигарси и така нататък нямат нищо общо с вашия путин и хич не са зависими от него??? Къде е тоя руски елит обявил се против действията на путин? И от кога на мошеници и крадци и убийци им казваш елит???
Той си играе на Думи , не му вярвайте ! Путин докато не унищожи тази нечист от земята няма да спре , АМИН !
И с шкембака си пак ще съм в пъти по-полезен на фронта от жендърчета като теб, Ганчо. Ама няма да си мръдна г.за за измислените ценности на измисленото НАТО. Да ядат бой от Вагнер, че да се научат как се яде мед с мечка.
На Пригожин му свършват затворниците Но пък държавата Русия разполага със 140 милиона затворници, та не се знае Путин как вижда нещата.
Олигарси има, военни има, ЧКисти има, областни елити има - Кадировци, Осетинска мафия.... Май знам повече от теб за Русия
Президента Путин е взел решение за тотално ядрено унищожение на всички западни транс геи и техните нациски слуги преди майските празници. Така че битките за някакви села стават напълно безпредметни, за гоето говори и Пригожин. Остават най-много до края на тая война, която ще затвърди за вечно величието на Русия и новата световна политическа система, която се базира на тоталната власт на Кремъл над целия свят!
Пак си ми пила от ракията рано сутрин. Аз се чудя що тъй бързо намалява. Ще те натиря, ей, дърто!