Денков за оставката на Ивайло Иванов: Другото би било доста скандално и нахалство
Според бившия премиер са необходими нови лица с обществено доверие, които да могат да сплотяват хората, а не да ги разделят
Обратно в новинатаКоментари - Денков за оставката на Ивайло Иванов: Другото би било доста скандално и нахалство | Днес.dir.bg
Коментари
Денков, при толкова скандали във вашата пп-растия как един не си подаде оставката????
Точно тоя съсел да говори за "скандално и нахално" ми се струва скандално и нахално! .......................................................Сенсей, Ники иска да пътува!
Този сапунен балон ,няма ли да се скрие някъде?Що не си гледа сапуните и препаратите и да спре да се прави на политик ?
Надали ще се замисли, че все повече затъват, то толкова нескопосано да се оправдават за всяко нещо. Не, че другия е китка за мисирансе, но кат хвърлят камъни нещо все по големи им ги връщат...
Е, нищо. Поискало му се е на Ивайло Иванов да работи още, но може да отиде някъде другаде.
нахалството е да си с канадско гражданство а да подписваш декларации че не си. нахалството е да си с обвинение за своеволно арестуване на бивш министър председател без конкретни обвинения. и нахалството е да оставиш човек без да моге да си изкарва прехраната щото си си направил ПР на негова сметка без да имаш доказателства да го осъдиш.
Много ви моля,не показвайте този противен човек да коментира.По нагъл и лъжлив пудел няма.
Много ви моля,не показвайте този противен човек да коментира.По нагъл и лъжлив пудел няма.
Самото му предлагане е достатъчно скандално, защо не си го каже?? Какво се спотайват като мишки.
Абсолютни комунисти- така при комунизма се заяждаха с хората за разни произходи и изказвания и мисли даже- четяха едни биографии.... Тия паветници са същите! Но да не стане сега обратното- минало при соросите да се окаже позорно обстоятелство в кариерата.
Този мишок да говори за нахалство и скандали????Брутално !!!! Все си мислех че няма какво повече да ме изненадат но....май има!!!
Тоя льольо не защитаваше ли един пудел-гл.секретар с скъп часовник. Такова им е мисленето - престъпно. Ако бях на мястото на Сенсея от Банкя щя да пратя бияча да му нашока канчето. Лобут му е майката на тия криминали.
Няма ли кой да набие канчето на Денков зад колоните. Всички жълтопаветници трябва да бъдат пребити зад колоните.
Победа на партиите над човешктото достойнство! Един полицай, изпълнил своя дълг, защитавайки редовите полицаи пред президента, е опозорен за втори път! Разчитам само на Пеевски, че ще защити честта на този човек! Червеи като НИКИ естествено ще се надяват почтените хора като него да бъдат унижавани до края на живота си! Ами те са червеи, червеите са червеи, защото са червеи!
Този " изтерзан молец" да не говори от името на обществото, щото ако знае какво мисли то за тяхната нагла пасмина , мигом ще потърсят спасение в нечий топъл скут. Пътят вече го знаят, телефона му имат.
Тоя не ми е ясно като какъв се изживява,но ясно е,че много пари се хвърлят за имиджа на ПП.Всеки ден Киро,Лена,Денков и Василев са или във вестниците или по някоя телевизия.Хората не искат да ги виждат,но им биват натрапени със всички сили да им слушат простотиите и лъжите.
Абе само да ми припомните - кой беше тоя денков - някакъв си бивш ... Тоя молец нещастен още ли пърха с крилца?!