Коментари - Ден на национален траур в памет на жертвите в Кочани | dnes.dir.bg
назад

Ден на национален траур в памет на жертвите в Кочани

Общо 59 души загинаха, а 155 са с различна степен на изгаряния и наранявания, след като в ранните часове на неделя в дискотека "Пулс" избухна пожар

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - Ден на национален траур в памет на жертвите в Кочани | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

По принцип ти не се смята за българи а ние правим национален траур

По голяма тъпотия не можаха да измислят и защо не позволяват на хората да изразат възмущението си от това решение,а блокират всеки глас които е против.

има ли термин за тънкият мазохизъм проявен от нашите функционери, с обявяването на национален траур за страна правеща всичко възможно, да се разграничи от нас?! Вярно, трагедия голяма, ама като сме почнали нека и за убитите в Газа и в Украйна и в Конго или не знам къде си. Пълни неадекватници ни управляват.

С.Македония е създадена на основите на антибългаризма,а и в днешно време продължават с антибългаризъм.Да помогнеме -Да, но ден на траур за тях е изключително Нелепо.Това само хора ,които не уважават себе си могат да го напряват.

Огромна трагедия е. Жалко за всички младежи. Но не разбирам защо НИЕ ще имаме ден за национален траур за нещо, случило се в Македония. Какво е националното тук. След всичко, което те избълваха по наш адрес и непрекъснатите им клетви за това, как нямат нищо общо с българите. Що за блюдолизци и дупедавци управляват тук.

Защото Сърбия обяви и да не останем по назад . България реагира първа предлагайки помощ. Сърбите сега се състезават да изразят съпричастност.Отново политика. Жалко за починалите млади хора.

На времето се говореше, че когато Брежнев пръдне, нашият Бай Тошо тича в тоалетната, защото е напълнил гащите. Сега нашите "политици" се ослушвмат кога ще пръдне някой "велик вожд" от Европата, Сащ, а вече и от Македония!

Жал мие ЗА тези млади македонци но повече мие жал да БЪЛГАРСКИТЕ младежи които едва свързват двата края

Помощ и лечение за пострадалите ДА, но национален траур у нас за трагедията в СМ? Нашите наливат в огъня бензин.

Помогнахме и ще помагаме, защото сме човеци за разлика от т.нар. македонци и насадената омраза срещу България у тях. Но този жест е прекален, излишен и безвкусен от страна на държавата България

Странно ми е как само "политиците" ни не виждат по-далеч от носа си! Като гледам всички знаят какво ще стане, те защо не виждат, не разбирам? Най-тъпите ли избираме за политици или като станат политици затъпяват?

Ами да свалим украинското знаме от общините и да сложи знаето на Македония. После да сложим на Сирия а след това на Палестина!

Македония да ни върне танковете които и подарихме, даже транспорта до там беше за наша сметка.

А утре ще е ден за траур за тазнощ загиналите палестинци, както гласи съседната статия са били 220. Утре национален ден на траур за тях

Питам ЗАЩО?

За тоя нац.траур Македония и Сърбия ще ни вдигнат във въздуха и отношенията ни с Македония ще се влошават още повече, явно ние го правим нарочно

Повтарят каквото прави Сърбия, вчера бяха обявили траур.

Да позная ли че точно след два месеца македонските политици ще са забравили какво правим за тях и пак ще сме лошите съседи? Иначе евала на българския народ за жеста към Македония! Действително така се прави напук на всички политически игрички! Хората сме важни не партиите!

Те ни плюят, ние пак се раздаваме, пак сме лизачи на чужди задници, 60% от македонците подкрепят антибългарския курс.

Посдкрепям те! Те ни плюят, бият, мачкат и чупят паметните плочи, ние им лижем...Айде стига политически пръдни!