Коментари - България държи 80% от енергийната мрежа в региона - много трудно може да ни заобиколят | dnes.dir.bg
назад

България държи 80% от енергийната мрежа в региона - много трудно може да ни заобиколят

Справедливият преход изисква да запазим всички промишлени отрасли и да решим енергийната трилема, обединиха се участниците в панела "Как да намалим цените на енергията и регулациите за стимулиране на конкурентоспособността на индустрията"

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - България държи 80% от енергийната мрежа в региона - много трудно може да ни заобиколят | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не ни заобикалят просто не ни допускат до тяхната мрежа. Както газта минава през Турция Гърция Италия

Това е някаква шега май? Нали ако е вярно трябва ние да имаме на-евтиния ток? Опааа забравих българския политически гении - продаваме евтиния ток навън, а купуваме скъпия. Това интелигентния Ганьо.

Ако не държи България златната акция в енергийната мрежа в региона държи Чочо ще рече държи една илюзия. Утре от Брюксел ще наредят спирай АЕЦ и само нови солари и перки и как ще заобиколиш пет пъти по високи цени за България и за износ . Пълна икономическа катастрофа. В еврозоната България е задължена само да изпълнява само нареждания от някой бюрократ от Брюксел и всеки национален отказ се смята за нарушение и България се глобява милиарди евро щото така казал Брюксел. Досега МВФ беше борд наблюдател с препоръки. В еврозоната България няма губи националната сигурност и идентичност и е васален изпълнител на прищявките на Брюксел. Енергийно всички в региона са обезпечени собствено и ползват български на безценица енергии . България изнася безплатно вода за Гърция за сметка на лишения на българските потребители. Без заобикаляне еврозоната ще обезкърви българската икономика.

аман от пропаганда, ей! вий си дращите, никой ви не верва... и така ката ден! а между шопландия и граовско бг енергетика е 100% водеща! ха-ха!

Че енергоемките производства ще са по оста АЭС Аккую АЭС Пакш Това е и границата на новата Желязна завеса Без енергия само услуги хотели€рство ресторантьорство и проституция РАЗВРАТ падение в €$

Далекопроводите са построени от бай Тошо с пари от СССР

Значи можело и без руски изкопаеми да сме №1

на каква цена?

Банани всеки ден и 35 пола.

Гордеем се с нашата енергетика

Поредната словесна диария, България държала 80% от мрежата ...., но единици правят правят пеликански гуши от това, а хората в нея мизерстват.