Кандидат-кметове на БСП, издигнати на 9 юли

stat 16:03  |  9 юли 2011 | Политика / Редактор Елица Петрова / обновено преди 408 минути
БСП представи днес втората партида кандидат-кметове за изборите на 23 октомври
Сн.: БГНЕС

Националният съвет на БСП утвърди на 9 юли втората част от номинираните кандидати за кметове на общини за местните избори на 23 октомври.
Ето и кандидатите за кметове от БСП, утвърдени на 9 юли:
Община Симитли - Апостол Апостолов – понастоящем кмет на община Симитли по формула – широка коалиция;

Община Гърмен – Ахмед Башев, кмет на Община Гърмен, по формулата - подкрепен от БСП;
Община Карнобат – Георги Димитров – кмет на община Карнобат, от БСП;
Община Лясковец - Христо Стателов - инженер – икономист, издигнат по коалиционна формула;

Община Елена – Сашо Топалов, кмет на общината, издигнат от БСП;
Община Полски Тръмбеш – Георги Чакъров – Инициативен комитет;
Община Златарица – Петьо Русев – председател на ОбС – БСП;
Община Сухиндол – Пламен Чернев – кмет на общината от БСП;
Община Велико Търново – Николай Илиев, адвокат – БСП;
Свищов – Милен Манолов – БСП; Стражица – Илиян Маринов – общински съветник – БСП;

Девня – Атанас Кузев, ИК, подкрепен от БСП;
Провадия – Филчо Филев – инженер икономист – БСП Вълчи дол – Веселин Василев – ИК, подкрепен от БСП;
Видин - Герго Гергов, адвокат – Коалиция БСП и ЗС "Александър Стамболийски"; Борован – Петър Цветковски – икономист БСП Козлодуй – Борислав Борисов – финансист, безпартиен, издигнат от БСП;

Шабла – Райна Бардарева – университетски преподавател – БСП; Дупница – Станислав Павлов – инженер областен координатор на БСП, издигнат от БСП; Кочериново – Невена Манова – юрист, БСП;
Рила - Любомир Димитров – БСП;
Трекляно – Радко Петрунов – БСП; Невестино – Димитър Стаменков – БСП;
Сапарева Баня - Илчо Дамянов – БСП; Кюстендил – Мая Шишкова, адвокат – БСП;
Тетевен - Цецка Петкова, учител, БСП;
Априлци – Цвятко Димитров – БСП; Летница – Красимир Джонев – кмет – БСП;
Брусарци – Дени Димитров – икономист – БСП; Берковица – Георги Горанов – юрист – БСП;

Брацигово – Васил Гюлеметов – кмет, подкрепен от БСП;
Ковачевци – Васил Станимиров – бизнесмен – БСП;
Долна Митрополия – Александър Печеняков – кмет – БСП;
Долни Дъбник – Борислав Станимиров – кмет, подкрепен от БСП; Кнежа – Емил Пеновски, директор производство на предприятие – БСП; Гулянци – Лъчезар Янков – кмет БСП;

Червен бряг – Мирослав Михайлов – учител, БСП;
Пордим – Илиян Александров – управител в търговско дружество – БСП;
Левски – Любка Александорва – адвокат БСП;
Искър – Валентин Василев, кмет на община Искър; Родопи – Йордан Шишков – БСП;
Марица – Запрян Дачев – кмет на община Марица – БСП; Лъки – Красимир Манов – кмет на община Лъки – БСП;
Хисар - Пено Бойновски – бизнесмен БСП;
Садово – Димитър Здравков – търговски представител БСП; Раковски – Петър Антонов – директор в общинска администрация – БСП
Брезово – Радньо Манолов – изпълнителен директор на АД – БСП; Асеновград – Емил Караиванов – заместник-управител при МБАЛ „Св. Мина” – Пловдив – БСП; Перущица – Константин Витанов – бизнесмен – БСП;
Лозница – Ариф Атипов – ветеринарен лекар, БСП; Кубрат – Иван Борисов – председател на читалище гр. Кубрат – БСП; Цар Калоян – Найден Късов – учител – БСП; Разград – Денчо Бояджиев – кмет на община Разград – Инициативен комитет; Главиница - Данка Иванова – зам.-кмет на община Главиница - БСП; Алфатар – Тодор Динков – зам.-кмет на община Алфатар – БСП; Тутракан – Иван Чокоев – зам.-кмет на община Тутракан – БСП;
Твърдица – Ваня Колева, зам.-кмет Твърдица - БСП и коалиция (уточнява се); София град – Георги Кадиев, общински съветник БСП; Ихтиман - Маргарита Петкова – кмет на общината – БСП; Самоков – Владимир Георгиев – адвокат, председател на групата съветници – БСП; Горна Малина – Емил Найденов – кмет на община Горна Малина – независим, подкрепен от БСП; Костенец – Радостин Радев – общински съветник БСП, подкрепен от БСП; Мъглиж – Стойчо Цанев – кмет БСП; Казанлък – Васил Самарски – председател на общинския съвет в Казанлък – подкрепен от БСП и коалиция; Николаево – Косьо Косев – кмет на Община Николаево, подкрепен от БСП; Павел Баня – Атанас Пъдев – икономист, коалиция със ЗС – Александър Стамболийски;
Стара Загора – Бойчо Биволарски – доцент в Тракийския университет – БСП Гурково – Стоян Николов – кмет БСП;

Опан – Минчо Чавдаров – кмет, подкрепен от БСП; Търговище – Красимир Мирев - независим с подкрепата на БСП; Ивайловград – Стефан Танев – кмет БСП и коалиция;

Симеоновград – Антон Петров, председател на общински съвет, подкрепен от БСП; Хасково – Иван Станчев –бизнесмен, БСП и коалиция; Смядово – Севи Севев – ветеринарен лекар – БСП;

Болярово – Христо Христов – кмет БСП. Ямбол – Мариета Сивкова – зам.-кмет на община Тунджа, подкрепена от БСП и коалиция Стралджа – Митко Андонов – кмет БСП; Тунджа - Георги Георгиев – кмет БСП; Елхово – Татяна Дюлгерова – БСП и коалиция.


Последно в Политика