Ако колата ви попадне три пъти в дупка, фирмата която поддържа пътя първо ще бъде глобена, а после ще остане без лиценз | Днес.dir.bg
Глоби за пътните фирми заради опасните дупки
1 /1
Ако колата ви попадне три пъти в дупка, фирмата която поддържа пътя първо ще бъде глобена, а после ще остане без лиценз
Bulphoto
1/1